Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

belediye için modellediğim otobüs durağı (clp) tasarımı

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
belediye için modellediğim otobüs durağı tasarımı ve döner clp panosu

clpiw4copyyc0.jpg

clp3jt5.jpg

3d max + mental ray
render süresi : 10 dk

Son düzenleme:

efsa_efsa

🌱Yeni Üye🌱
ya çok güzel olmuş arkadaşım.emeğine sağlık. çok beğendim.umarım birgün bende böyle çalışmalar yapabilirim.

duledu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
evt güzel çalışma eline sağlık

merihdogan

🌱Yeni Üye🌱
Öncelikle çalışmanız güzel olmuş.bilmiyorum galiba siteyi portfolyo olarak kullananlardansınız.zaten hangi grafik sitesine girsem al bunuda ben yaptım diyenden ortalık geçilmiyor.kimse yaptığı işin ne aşamalarından bahsediyorş ne psd ne kalıp...mevcut
işte bu yüzden batılılar bizim sitelerimize TRASH VE RUBBİSH YAKIŞTIRMALARINI YAPIYORLAR...EHHH BELKİ BİR VİDEO YA DA MODELLEME AŞAMALARINI GÖSTEREN Bİ KAÇ RESİM OLSA DAHA GÜZEL OLURDU.BAŞARILAR...

Mehmet NAS

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık, bir kişilik daha yer açabilirdin kanımca,
başarılı çalışma.

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Wolphin, ben daha yeni öğrenmeye çalışan olduğum için, çok imrendim size, ne diyeyim ellerinize sağlık.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
emeğinize sağlık çok başarılı buldum

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Öncelikle çalışmanız güzel olmuş.bilmiyorum galiba siteyi portfolyo olarak kullananlardansınız.zaten hangi grafik sitesine girsem al bunuda ben yaptım diyenden ortalık geçilmiyor.kimse yaptığı işin ne aşamalarından bahsediyorş ne psd ne kalıp...mevcut
işte bu yüzden batılılar bizim sitelerimize TRASH VE RUBBİSH YAKIŞTIRMALARINI YAPIYORLAR...EHHH BELKİ BİR VİDEO YA DA MODELLEME AŞAMALARINI GÖSTEREN Bİ KAÇ RESİM OLSA DAHA GÜZEL OLURDU.BAŞARILAR...

Batılılar kelimesini kullanman bizi ve kendini ne kadar küçümsediğini gösteriyor bence batılar dediğin şahısların sitelerini yani yabancı siteleri de inceliyorum ben sürekli, belki düşüncelerini rahatlıkla tasarıma dökme açısından bizden ileri olabilirler ama bunun sebebi bizim tasarımcılarımızın bilgi eksikliğinden çok onlar gibi tasarım yapmamızı engelleyen beyinlerden kaynaklanıyor.Yoksa ne akıl olarak ne fikir olarak nede teknik olarak onlardan bir eksikliğimz olduğunu düşünmüyorum.
Ben bu çalışmayı bu işi benden daha iyi bilen kişilerden yorum almak ve eksiklerimi kapatabilmek için sundum.Zaten elimden geldiğince Max le ilgili paylaşım yapmaya çalışıyorum ama kendimi daha ders verecek düzeyde görmüyorum.Belki ilerde çok daha profofesyonel işler çıkarabilidiğimde nasıl yaptığına dair aşamaları burda istediğin doğrultusunda anlatabilirim.Ne dersin o zaman belki batılılarada biz TRASH ve RUBBİSH deriz:)

Diğer arkadaşlara da yorumları için teşekkür ediyorum.

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
3d max kullanımı hakkında yorum yapamıycam ama

reklam panosu otobüs bekleyen yolcular ile otobüsün geliş yönü arasında durduğu için sıkıntı yaratacaktır özellikle bankta oturanlar için
bence panoyu diğer tarafta kullanmalısın

saygılar...

Silass

🏅Acemi Tasarımcı🏅
duraklarda en az 50-100 kişi olur.
sizin tasarımınıza göre, oturak 2 ya da 3 kişilik.
diğer insanlar ıslansın mı :)

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
3d max kullanımı hakkında yorum yapamıycam ama

reklam panosu otobüs bekleyen yolcular ile otobüsün geliş yönü arasında durduğu için sıkıntı yaratacaktır özellikle bankta oturanlar için
bence panoyu diğer tarafta kullanmalısın

saygılar...

clp panosunu diğer tarafta kullandığım tasarımda mevcut özellikle bunu yayınladım belki dediğiniz doğru olabilir ama diğer duraklardaki gibi olsun istemedim zaten bu bir dolmuş durağı değil, otobüs geldimi yolcu olsada olmasada bu durukda en az 1-2 dk durur yani insanların otobüsün gelip gelmediğini görmesi yada görmemesi çokda önemli değil, zaten amaç insanlara durakda otobüsün gelişini izletmekden çok kendi imalatımız olan döner clp panosundaki reklamları izletmek:)
yorum için teşekkürler

duraklarda en az 50-100 kişi olur.
sizin tasarımınıza göre, oturak 2 ya da 3 kişilik.
diğer insanlar ıslansın mı :)

siz nerde yaşıyorsunuz? hangi şehirde bir otobüs durağında 100 kişi gördünüz? istanbul da belki:)
yalnız bu durağın yapılacağı şehir bile değil 50.000 nufuslu bir ilçe:) bu durak 15-20 kişi rahat alır oda bu ilçeye yeter yani kimse ıslanmaz korkma :)

Son düzenleme: