Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Belek Belediyesi Afiş Çalışması

thetrcoder

🌱Yeni Üye🌱
belek.jpg

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
fotoğrafa boğulmuş çalışma. Gözün bi yerde dinlenmeye ihtiyacı var gibi. Logoda gotoğrafın üzerinde kaybolmş.

federal046

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
fotoğrafa boğulmuş çalışma. Gözün bi yerde dinlenmeye ihtiyacı var gibi. Logoda gotoğrafın üzerinde kaybolmş.

aynen katılıyorum, bence resmi kurumlar için yapılan çalışmalar biraz daha sade olmalı, hatlar çok fazla belirgin değil mi?

başarılar...

SERAP BİRCAN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar evt çok fotoğraf var göz yoruyor olabilir.Belediyelere tasarım yaparken ciddi anlamda işden soğuyo gibi oluyo insan çünkü bende yaparım arada çalışma, birsürü resim isterler ve illaki hepsinin kullanılmasını isterler yinede güsel olmuş ;)

ebuş1

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşım öncelikle ellerinize sağlık güzel tasarım olmuş o kadar resim ancak böyle yerleşirdi diye düşünüyorum.sanki logonun arkasındaki resmi soluklaştırsan logonunda adres bilgilerininde okunurluğu artar gibi geliyor bana.kolay gelsin.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
"Belediye Çalışmam" demişsiniz. Konunun sizin belediye de çalışmanızla ilgili bir durummudur anlayamadım?

Doğru başlık: Belek Belediyesi afiş çalışması olsa daha net anlaşılan bir başlık olmaz mı?

Lütfen konu başlıklarımızı daha dikkatli açalım.

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence logoyu salt bir renkte kullanıp ön plana atabilrdin birde resim komposizyonu daha da güzel olabilirdi ama yine de güzel olmuş diyelim herkes gibi :)

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
üzgünüm bence olmamış

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
zaten çok malzeme nedeniyle bir tasarım yapamamışsın
bir de resimlerin kenarlarına koyduğun çerçeveler karmaşaya neden olmuş
resimleri kare kare koymak yerine
karelerin şekillerini biraz bozarak biraz hareket verebilirdin çalışmaya

fotohakan_87

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende bu hafta yaptım bi belediye çalışması çok fotoğraf istiyorlar ve hepsinin kullanılmasını istiyorlar belediye çalışmaları genelde boğucu yoğunlukta oluyor. emeğinize sağlık güzel olmuş.

thetrcoder

🌱Yeni Üye🌱
fotohakan_87 SERAP BİRCAN nın dediği gibi çok resim istiyorlar. koskoca belek beldesini ufacık kağıda sığdırmamı istiyorlar. vala bu kadar yapabildim :)