Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Belinay kebap broşür

Ali Andaç

🌱Yeni Üye🌱
Buda Benim Çalışmam Görüşlerinizi Bekliyorum :)

brorym0.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikle emeğine sağlık.

ilk gözüme çarpan logo senmi tasarladın bilmiyorum ama iyibi logo değil.
çalışmana gelince fon rengi güzel ama logoyla çok uyumsuz olmuş daha uymlu renkler denemelisin . ayrıca fontlar ve yerleşimde daha iyi olabilir şevkini kırmak istemem ama biraz daha uğraşmalısın...

Shizofrenic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kullandığın fontları bi daha gözden geçirmeni tavsiye ederim.

Büşra Giritoğlu

♾️Grafik Gurusu♾️
benim ilk gözüme çarpan renkler.kebap broşürü için hiç gitmemiş fontlarda birbirinden bağımsz ve çok abartılı okunması zor.logoyada bir el atsan hiç fena olmaz ve görselleri daha farklı bir biçimde yerleştirebilirsn basit görünüyo.

gulsuna

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
renkleri değiştirmeni tavsiye ederim

Ali Andaç

🌱Yeni Üye🌱
düzeltmelerde bulundum ama yinede acımasız görüşlerinizi yorumlarınızı bekliyorum :)

bror2vg2.jpg

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk gözüme çarpan şurası burası demicem arkadaşım...başlı başına gözüme battı heryeri...yalnış anlama sakın beni...kebap başlı başına isim olarak bile şaşalı gelir zaten kulağa...bide görsel açıdan bu karmaşa ilgiden çok iticilik getirir...kullandığın renk çok kötü...tasarım yok burda başlı başına bi karmaşa var...önce incele, sonra hayal et...hayal ettiklerini yapabildiklerin doğrultusunda hayata geçir derim ben...sonra da diyosun ki acımasızca görüşlerimizi yorumlarımızı bekliyorum....daha falasını bekleme arkadaşım...kendi kendini eleştirmişsin sen zaten...kolay gelsin...

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
eskisine göre biraz daha iyi ama kelebekler dallar çok romantık kaçmış bence üzerinde daha çalışmalısın emeğine sağlık

grafikeri-m

🌟Usta Tasarımcı🌟
Son düzenleme:

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
benim ilk gözüme çarpan renkler.kebap broşürü için hiç gitmemiş fontlarda birbirinden bağımsz ve çok abartılı okunması zor.logoyada bir el atsan hiç fena olmaz ve görselleri daha farklı bir biçimde yerleştirebilirsn basit görünüyo.

büşra arkadaşıma katılıyorum yani renk çalışmayı basitleştirmiş bence diyer konulardada diger arkadaşlara katılıyorum bence sıfırdan bir gözden geçir çalışmayı derim emegine saglık...

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Bir eseri burada yayınlamak demek, çok acımasız eleştirilerin gelebileceğini kabullenmek ve bu cesarete sahip olmak demektir... Ayrıca bu platformda yorumlarıyla hem çalışmaları hem de kişileri geliştirebilecek yapıda profesyonel insanlar bulunmakta, değerli yorumların kıymetini bilip ders çıkarmak en güzelidir, ne zaman ki eleştiriler çalışmadan çalışana doğru yön değiştirir, o zaman iş çirkinleşmeye başlar...

Çalışmanıza gelince ilki ikinci çalışmanıza göre daha iyi diyebilirim, logoyu bozmuşsunuz, hani ilkinde de çok iyi değil ama ikincisini hiç kullanmayın bence, belki logonun altındaki gölgeyi kaldırıp rengi değiştirirseniz iyi birşeyler ortaya çıkabilir...resimlerde efekt kullanmamaya özen gösterin, rengini açmanız yeterli olur, ön yüzdeki aşçı çizimi çok komik olmuş açıkçası, bence kullanmayın onu... zemindeki floral desenler ve kelebek figürleri de bir kebapçıya uymamış... mümkün mertebe sade zeminler kullanmaya çalışın... arkadaki resimlerin birbirine orantısızlığı da dikkat çekici,ayrıca o resimlere de gölge atılmış... işin üzerindeki tüm gölgeleri kaldırmanızı tavsiye ederim... 24 saat kebap figürünün de bir kozmetik ürününde kullanıldığını biliyorum, özgün bir figür kullanın...

aslında en güzeli forumda benzer çalışmalar arayıp bir fikir oluşturun kendinize, en azından bir tarz belirleyebilirsiniz ve ondan sonra işi yeniden çalışın...

saygılarımla

topik

🌱Yeni Üye🌱
fontlar alakasız ve sayıca da çok fazla.
mesela alo paket yazısında uzakdoğu kaligrafisine gönderme yapan bir font kullanmışsın.
aynı şekilde kelebek görselleri, ve diğer vektörler de çok alakasız duruyor.
genel olarak sadece çeşit olsun, renk olsun diye birçok alakasız öğe/renk/tarzı biraraya getirmişsin gibi görünüyor. yani neden bu renk, neden bu font, neden bu grafik diye diye yaptığın seçimleri biraz daha sorgulaman lazım bence.
ha ilk mor versiyona göre çok çok daha iyi, o da ayrı.

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence menü bölümüne gir yapılan menüleri incele çünkü sen belki program kullanıyorsun ama grafikerlik programla bitmiyor çok daha zor malesef şu an vizyonunu geliştirmen gerek uyum nedir buna bir bakmalısın önce

grapper

🌱Yeni Üye🌱
dostum bence logo müthiş yada font..tek garip duran belınay ın altındakım resımle solda oval resim..zemin ile o resmler uzerınde farklı varyasyonlar yaprsan baskıya gidicektır emınım..basarılar

Ali Andaç

🌱Yeni Üye🌱
yorumlarınız için tşk ederim söylediklerinizi dikkate alıcam yorumlarınız için tşk ederim arkadaşlar

scarlett25

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Maalesef bende olumlu bişey söyleyemiyeceğim. Baştan sona uğraşılması gereken çok yer var. Ama ben en çok itici gelen renkler oldu her iki menüdede renk seçimleri çok kötü geldi. Kolay gelsim