Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Belqin kurumsal çalışmalarımdan

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Vitrin Afiş

fe96c5c20e.jpg

88b0455220.jpg

Duvar Giydirme

25813c8af2.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Gayet hoş çalışmalar. Fakat prntscrn yaparken CTRL+H yapsaydın daha mı güzel olurdu diyorum...

eminemsi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
birinci çalışma exper in renkleriyle de uyum sağladiğı için daha güzel göründü gözüme ama diğerleride güzel ama o bi başka güzel :) başarılarının devamını dilerim

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
1 - 2 benimde hoşuma gitti en son çalışma diğerlerinin yanında biraz daha sönük kalmış :) 1 inci ve 2 nci çalışmalar gayet hoş. Bence 2 nci çalışmada "Hızlı Sistem Mersin Mağazına glow değilde stroke (beyaz) verseymişsin daha hoş duracakmış gibime geliyor. :)

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlarınız beni onurlandırdı, çok teşekkür ederim sizlerin söylediklerinizi dikkate alacağım bir sonraki çalışmalarımda :)

- Ayrıca evet 3. çalışma biraz sönük duruyor çok büyük bir duvar giydirmesi oldu bir mağazanın duvarına basıldı esasında ben daha renkli yapmıştım ama duvar baskı olduğu için sade istediler özellikle :)

- işe gittiğimde 3. çalışmanın yaptığım ilk halini de atarım :) bazen bizim beğendiğimizi seçmiyo oluyorlar. :)

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Gayet hoş çalışmalar. Fakat prntscrn yaparken CTRL+H yapsaydın daha mı güzel olurdu diyorum...

Teşekkürler evet haklısın prntscrn yaparken ctrl+h yapmamışım genelde yaparım ama unutmuşum demekki :)

tüm büyük çalışmaları jpeg kaydedeceksem direkt prntscrn yapıyorum :)

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
3 de güzel ama 2. daha hoş bide cetvellere alıştığımdan fark bile etmedim çizgileri:)

çalışmaların için teşekkürler

Agalloch

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.yucetasarim.com
birinci çalışma exper in renkleriyle de uyum sağladiğı için daha güzel göründü gözüme ama diğerleride güzel ama o bi başka güzel :) başarılarının devamını dilerim

Gercektende oyle brincide orjianl hissi var ikinci ve digerinde kampanya vermişler havası var...

Vasili.zaitseV

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tuningti.com
3.cü çalışma bnm hoşuma gitti ama fontlarda biraz hata yapıyosun sanki bana öle geldi fontlar üzerinde biraz çalışmanı tavsiye ederim

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
3.cü çalışma bnm hoşuma gitti ama fontlarda biraz hata yapıyosun sanki bana öle geldi fontlar üzerinde biraz çalışmanı tavsiye ederim

çok teşekkür ederim yorumunuz için açıkçası benim hoşuma gidiyor hatam varsa söylemeniz. Fontlarda nasıl bir hata yapıyorum lütfen yardımcı olur musunuz rica etsem?

Ben de sonuçta burda öğrenmek ve bildiklerimi öğretmek amacıyla bulunuyorum.

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Nerdeyse hergün hazırladığım mailing çalışmalarımdan bir tanesi..

9e125b8547.jpg

quick

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dijitalsokak.com
yeşil mavi turuncu dairelerin üst kısımlarında beyazlık gibi parlama efekti var o graident mi yoksa başka birşey mi bir türlü yapamadım onu çok uğraştım anlatabilir misiniz acaba?

tasarım hoş olmuş eline sağlık

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
yeşil mavi turuncu dairelerin üst kısımlarında beyazlık gibi parlama efekti var o graident mi yoksa başka birşey mi bir türlü yapamadım onu çok uğraştım anlatabilir misiniz acaba?

tasarım hoş olmuş eline sağlık

Teşekkürler... Tabii ki anlatırım hatta örnekle göstereyim. Gradient ile yaptım önce yeşil bir daire çiz üstüne yarım daie ve gradienti beyazdan yeşile gitsin.
Aynısını elde edersin ;)

b8150d9f71.jpg

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Aynı şekilde beyazdan saydamlığa doğru gradient verdiğimizde ve Outer glow verilirse beyaz olarak o şekildede güzel oluyor. :)

creative

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gayet basarili calismalar bence... kullandigin desen ve renkler gercekten yenilikci bir görsel olusturuyor...

begendim.. :) bu her zaman olmaz kiymetini biliniz :)

modysns

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel çalışmaların var. Tebrikler.