Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

BEN ESKİDEN KÜÇÜKTÜM - Ali Poyrazoğlu

Harika Yıldız

🌟Usta Tasarımcı🌟
Dün akşam Ali Poyrazoğlunun ben eskiden küçüktüm oyununu izledim,çok eğlenceli bir o kadarda kaliteli bir oyun sergiledi,Oyun, tiyatronun kostümlerinin, anılarının, eşyalarının, arşivinin açık artırmayla satıldığı bir oyun.komadi ve hüzün birarada yani keyifli,ama benim dikatimi çeken oyuna bir saat kala, önce bir çiftin ondan sonrada dört kişilik bir grubun oyunu terketmesi,madem sonuna kadar izlemiyeceksen niye geliyorsun, ikinci bir olayda oyun bitimde insanlar salonda çıkıyorlardı beğenmedim falan filan lafları biraz sinir bozucuydu,sanatın bütün dalları zor ve göz kamaştırıcı ama içlerinden en zoru tiyatro aylarca süren provalar ezberler dakika saniye hesabı birde işin en zoru seyirciyi hem güldüreceksin hemde hüzünlendireceksin hal böyleyken insanların bu emekleri bir yana atıp haksızca eleştirileri bir tiyatro sever olarak üzdü, gülen insanları çabuk ağlatabiliesiniz ama ağlayan insanları güldürmek biraz zor,ben oyunu hayranlıkla izledim,Ali Poyrazoğlu gerçek bir tiyatrocu izlemenizi tafsiye ederim

birkaç fotoğraf çektim gizlice kimseyi rahatız etmeden :) bilgisayara atınca sizlerle baylaşacağım

Son düzenleme: