Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

ben geldim

Benzer konular

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
aleykum selam,

hoşgeldiniz bol paylaşımlı forumlar diliyorum.

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
hoşgeldiniz lütfen forum kurallarını okumayı ihmal etmeyiniz.

DeFacto

🌟Usta Tasarımcı🌟
Hoş geldiniz efendim ...

chemaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekkür ederim...Yalnız affınıza sığınarak birşey söylemek istiyorum...burda bunu mutlaka benden daha iyi bilenler vardır...Ama ben bi hatırlatma yapayım dedim eğer yanlış anlaşılmazsam...Üstteki grafikerler.net in gölgesi sanki bana olmamış gibi geldi...neden derseniz benim bildiğim gölge alt tarafa doğru giderek azalır...bir de yazı tipi gölgeli yazılara uyuşmayan bir yazı tipi...ama siz daha iyi bilirsiniz bu işi..sadece bi öneri benimkisi;)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
teşekkür ederim...Yalnız affınıza sığınarak birşey söylemek istiyorum...burda bunu mutlaka benden daha iyi bilenler vardır...Ama ben bi hatırlatma yapayım dedim eğer yanlış anlaşılmazsam...Üstteki grafikerler.net in gölgesi sanki bana olmamış gibi geldi...neden derseniz benim bildiğim gölge alt tarafa doğru giderek azalır...bir de yazı tipi gölgeli yazılara uyuşmayan bir yazı tipi...ama siz daha iyi bilirsiniz bu işi..sadece bi öneri benimkisi;)

Onlar gölge değil FİL :D

Şaka bir yanada o gölge değil yansıma... Hani cam benzeri bir yere bir ürün koyarsında aynen ayna gibi bir benzeri görüntü çıkarya ortaya işte öyle bir şey =)

chemaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ya dedimya sizin kadar anlkamam işte yansıma demek istemiştim:) ama yansımalar öyledir zaten gölgeler değil..yanlış sölemişim...mesela suyun karşısında durduğunuzda suyun üst taraflarına doğru ışıktan dolayı görüntü kaybolmaya başlar;)

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
ya dedimya sizin kadar anlkamam işte yansıma demek istemiştim:) ama yansımalar öyledir zaten gölgeler değil..yanlış sölemişim...mesela suyun karşısında durduğunuzda suyun üst taraflarına doğru ışıktan dolayı görüntü kaybolmaya başlar;)

Evet su sözkonu su olduğunda öyledir. Ama cam da öyle değildir =) Hatta şimdi kendi masamdaki speakerlerimin yansımalarına baktım bire bir yansıyorlar hiç kaybolma yok =)