Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

!!!!! bende burdayımmm!!!!!

gülsüm

🌱Yeni Üye🌱
herkese merhaba..
bende grafiker olmak istiyorum ve bu konuda kendimi en iyi yerlerde görmek istiyorum..hedefim bu işi en iyi yapanların arasında olmak...
karar verdiğim bu yolda başlangıcımı yaptım eve bilgisayar aldım kursa başladım şimdide ufak bi matbaada grafik stajeri olarak işe başladım...
daha çok yeniyim ne yapacağım konusunda çok fazla bi bilgim yok bu siteyide tasadüfen buldum:) bana ne yapmam konusunda yardımcı olursanız çok büyük bi iyiliğe imza atmış olursunuz(biraz fazla oldu ama idare edin;))

Mustafa Cetin

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ehh eLimizden geLeni yapariz artik bizde :)
hayirLi oLsun diyeLim basariLar... :)

gülsüm

🌱Yeni Üye🌱
hoş bulduk:)

teşekkür ederim inşallah kısa süre içinde güzel bi mesafe katederim...

ufukdural

♾️Grafik Gurusu♾️
hoşgeldin..
hayırlısı olsun..

saygılarımla

gülsüm

🌱Yeni Üye🌱
hoşbulduk...ya burada herkes grafiker ne güzel konu anlatımı nasıl ne yapılacağı hakkında bilgilerin paylaşılması çok iyi....

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Gülsüm hoşgeldin... Doğru yerdesin :) bu siteden birçok önemli bilgi öğrenebilirsin.. sana tavsiyem yapılan çalışmaları incele altındaki yorumları mutlaka oku... Birde Temel tasarım ilkeleri ile ilgili konulara bak... Yaptığın çalışmaları gönder... Yorumlara kulak as... Tekrar hoşgeldin.

Jidota

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hoşgeldiniz...Umarım daimi olursunuz...

gülsüm

🌱Yeni Üye🌱
hepinize çok teşekkür ederim tavsiyelerinizi yapıcam yaptığım çalışmaları göndercem (belki katıla katıla gülersiniz ama ;) ) eleştirilerinizi beklicem.. buranın bana çok şey katacağını hissediyorum:)

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Hosgeldin, senin için söyle cam kenarında ferah aydınlık, çiçekte besleyebileceğin, muhteşem rahat bir köşe seçtik...

Jidota

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Askol lesyaselya sen demedin mi? Loş ortam severim. cool takilirim diye...
Cadde gürlütüsü bana ilham veriyor, pencereyi açmasamda olur yeterki huzur olsun sizi seviyorum dedin ya...
yoksa demedin mi? :D

Hmmm Evet evet demiştim...Ah bu tempo hepsini unutturuyor işte :)Yaşlandım mıı nee_? :p
Evet bu siteyi,
sizi,
''Grafikerler.net ailesini çok seviyorum...
;):peace1:

Karaca Serin

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gülsüm kimlerdensin hele, tanıyamadım...

Grafiker olmayın bence. Bu meslek bu memlekette yapılabilirliliğini kaybetti. Başına iş alma derim. Peki ne yapabilirsin? İşte tavsiyelerim:

1- Kadınların olmadığı bir sektöre girin. ve ilk olun. Mesela elektrik tesisatçılığı gibi

2- Belediye otobüs şöforlüğü için müracaat edin. Şoför yapmazlarsa, arka planda kalın ve eksoz, jant tamircisi olun.

3- Ticaret yapın! Örneğin; Çin'den ucuz mal alın ve satın!

4- Kadın programlarına katılın, ortalığı dağıtın ve Seda Sayan'dan yardım isteyin.

5- Güvenlik görevlisi olunuz. Elinizde telsiz bütün gün yürüyün.

6- Bu sayılanlardan en fazla birini tercih ediniz ve heyecanınızı asla kaybetmeyiniz.

silmarillion

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hpşgeldin Gülsüm.Bende senin gibi yeni başlayanlardanım.Ama sen işin sahasına inmişsin bile.Başarılı olman dileğiyle...

gülsüm

🌱Yeni Üye🌱
evet öylede denebilir ama daha acemiyim.. buna rağmen yinede birşeyler yapmaya başladım..:) sanada başarılar dilerim...

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Gülsüm kimlerdensin hele, tanıyamadım...

Grafiker olmayın bence. Bu meslek bu memlekette yapılabilirliliğini kaybetti. Başına iş alma derim. Peki ne yapabilirsin? İşte tavsiyelerim:

1- Kadınların olmadığı bir sektöre girin. ve ilk olun. Mesela elektrik tesisatçılığı gibi

2- Belediye otobüs şöforlüğü için müracaat edin. Şoför yapmazlarsa, arka planda kalın ve eksoz, jant tamircisi olun.

3- Ticaret yapın! Örneğin; Çin'den ucuz mal alın ve satın!

4- Kadın programlarına katılın, ortalığı dağıtın ve Seda Sayan'dan yardım isteyin.

5- Güvenlik görevlisi olunuz. Elinizde telsiz bütün gün yürüyün.

6- Bu sayılanlardan en fazla birini tercih ediniz ve heyecanınızı asla kaybetmeyiniz.

Grafikerliği severek yapan insan asla heyecanını kaybetmez.. (Bu mesleği para için yapmayanlardan bahsediyorum. Kaldıki işini iyi yapan grafiker parada kazanır.) Eğer siz heyecanınızı kaybettiyseniz başka insanlara köstek olmayın... Tavsiyelerinizi kendinize saklayın eğer sizi bu kadar heyecanlandırıyorsa...