Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bergama Belediyesi Logo Yarışması Sonuçlandı

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hYO84.jpg

VczmE.jpg

Benzer konular

grafist

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.dilemek.net
İşte yarışma sonuçlarında görmek istediğimiz tablolar. Şaibe yok, akılda kalan soru işareti yok. Herşey olması gerektiği şeffaflıkta ve en iyisi hakedenin kazandığını düşünüyorum.

adams43

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İlk defa bir yarışmanın güzellikle sonuçlandığına şahit oldum...

Logolar da güzel seçilmiş. diğerleri de çok güzel. Dereceye girenleri tebrik ediyorum.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
1. alan arkadaşımı tebrik ederim.

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
EMNm.jpg

Bergama için hayırlı olsun. İlk 5 içerisindeki tek favorimdi. Şartname gereği diskalifiye edilmeliydi ama demekki şartname de bir yere kadar. 2. tur da yarışmaya gönderilen eserlerin değerlendirmeye alınmadığını öğrendim. Belediyenin maillerime cevap vermemesi de bunu teyit eder gibiydi.
Teknik olarak değerlendirmem; Kullanılmaya başlanmadan önce 'Bergama Belediyesi' yazısına kesinlikle Kerning yapılmalıdır. Logo mavisi ile aynı renk olması bütünlük açısından çok daha iyi olacaktır. Yazı sonradan, başka birisi tarafından eklemiş gibi duruyor. Font olarak 'FORUM' daha uygun düşer.
Kabaca örnek olarak bu tarz birşey:
KSjQ7.jpg

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
EMNm.jpg

Bergama için hayırlı olsun. İlk 5 içerisindeki tek favorimdi. Şartname gereği diskalifiye edilmeliydi ama demekki şartname de bir yere kadar. 2. tur da yarışmaya gönderilen eserlerin değerlendirmeye alınmadığını öğrendim. Belediyenin maillerime cevap vermemesi de bunu teyit eder gibiydi.
Teknik olarak değerlendirmem; Kullanılmaya başlanmadan önce 'Bergama Belediyesi' yazısına kesinlikle Kerning yapılmalıdır. Logo mavisi ile aynı renk olması bütünlük açısından çok daha iyi olacaktır. Yazı sonradan, başka birisi tarafından eklemiş gibi duruyor. Font olarak 'FORUM' daha uygun düşer.
Kabaca örnek olarak bu tarz birşey:
KSjQ7.jpg

Yine de bir kelek var yani yarışmada doğru mu anladım?

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Doğru anladın. İlk 5'e giren tasarımcılarından birisine ait sözler.

Şaibe yok, akılda kalan soru işareti yok, güzellikle sonuçlanan bir yarışma ne dersin YuBayer mükemmel! bir yarışma daha, bu kadar güzel bir yarışma anca güzellik yarışmalarından çıkar. :wink:

Ayrıca şunu da belirteyim daha önceki açılan konuda sunulann birkaç logo örneğini gördükten sonra yine hayal kırıklığı içindyim.

YuBayer

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Şaibe yok, akılda kalan soru işareti yok, güzellikle sonuçlanan bir yarışma ne dersin YuBayer mükemmel! bir yarışma daha, bu kadar güzel bir yarışma anca güzellik yarışmalarından çıkar. :wink:

Ayrıca şunu da belirteyim daha önceki açılan konuda sunulann birkaç logo örneğini gördükten sonra yine hayal kırıklığı içindyim.

Kesinlikle katılıyorum. Artık yarışmalara katılmıyorum, sadece kendim için hobby olarak tasarlıyorum. Erzurum Üniv.logo .Ege Üniv. Su Ürünleri logo...Altın Portakal Afiş...Palandöken Belediyesi Logo..hepsi hazır ama göndermeyeceğim..yarışma sonuçları açıklandıkça tasarımlarımı ekleyeceğim.
Sadece yurtdışındaki yarışmalara katılıma kararı aldım...sütten ağzı yanan yoğurdu dondurma olarak yer :D