Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bermina Mobilya Logo Çalışması

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bi arkadaşımın mobilya firması için hazırladığım logo. Yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar :smile:

berminadk0.jpg

Not: Bilgisayarımdaki bi sorundan kaynaklanıyo olsa gerek RGB'ye çevirirken biraz bozuldu gibi. Orijinalinde rengi biraz daha açık ve net. Saygılar.

pacp10

🌟Usta Tasarımcı🌟
Alt ya da üst kutucuğa farklı bir renk vermeyi deneyebilirsin, turuncu çok fazla geldi bana

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
Alt ya da üst kutucuğa farklı bir renk vermeyi deneyebilirsin, turuncu çok fazla geldi bana

aslında turuncu fazla değilde 2 tane kutu fazla olduğu için göz yoruyor,
üstteki kutucuğu kaldırarak BM harflerini turuncu şekilde yazsanız daha güzel olur diye düşünüyorum

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yorumlarınız için teşekkür ederim. Ama altına not yazmıştım renkle ilgili. Turuncunun koyu gözükmesi RGB'ye çevirirken oluyo. Nedenini ben de anlamadım. Yazdıklarınızı dikkate alarak yeni düzenlemeler yaptım. Buyrun :smile:

Fıstık yeşilini daha önce denemiştim. O da güzel duruyo.

bermina2jl8.jpg

Bu da "thematrix"in önerisi. Sanırım biraz daha iyi oldu.

bermina3xk2.jpg

Tekrar görüşlerinize sunuyorum. Şimdiden teşekkürler :smile:

flutus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
değiştirdiğiniz turuncu çalışma daha iyi görünüyor

iyi çalışmalar...

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
bende ilk çalışmanıza yorum yapacakken 2. çalışmanıgordum daha başarılı emeğine sağlık

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bende ilk çalışmanıza yorum yapacakken 2. çalışmanıgordum daha başarılı emeğine sağlık

Teşekür ederim. Aslında hepsi daha önce denenmiş kombinasyonlardı ama son anda ilk eklediğim çalışma gözüme daha hoş göründü onu ekledim. (her nekadar RGB'ye çevirince hayal kırıklığı yaratsa da... :smile: )