Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

beyaz şarap etiketi

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
sarappts9.jpg

Esoalp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İmage görünmüyor, İmageshack de en en alttaki linki alacaksın. Bende biraz geç öğrendim:D

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
yazılar çok cılız kalmış özellikle de "salkım tanesi"... ve nedense büyük ve anlamsız bir boşluk var etikette... göz dolduran bir etiket olmalı... kısacası bir albenisi yok... etiket sanki daha tamamlanamamış yarım kalmış gibi duruyor...

Everlost

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ewet çok boş bi çalışma.Diğer şarap şişesi örnekleri incelemeni tavsiye ederim...

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Müsterinin isteği beyaz zemin üzerine cok sade bir çalısma o yuzden bu sekilde boş kaldı gibi görünüyor tabi farklı düzenlemeler fikirler doğrultusunda şık bir hal alabilir.Fikirleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar.

Esoalp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çalışmalardaki beyazlık bir çok grafiker tarafından boş kalmış diye değerlendirilse de ben bir şıklık olduğunu düşünüyorum. Etiket çok şık olmuş. Eline sağlık. Sadece küçük bir öneri
salkım tanesi yazısının amtına illistre salkımı gofre kullanabilirsin.

:::AmbrosiA:::

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışmalardaki beyazlık bir çok grafiker tarafından boş kalmış diye değerlendirilse de ben bir şıklık olduğunu düşünüyorum. Etiket çok şık olmuş. Eline sağlık. Sadece küçük bir öneri
salkım tanesi yazısının amtına illistre salkımı gofre kullanabilirsin.

beyazlık sadelik tabi ki şık durur... ama bir grafiker beyaz alanı hem sade hemde göze hitap eden bir şekilde tasarlamasını bilmeli... burada boş kalmıştan kasıt heryere kar yağdırmışsın bembeyaz bu ne böyle değil... fontu ile puntosu ile ve hatta görseli ile alanın içinde bulunan konsept zayıf...

trioxin

🌱Yeni Üye🌱
olaya bodozlama dalayım.beyaz daima tasarrufludur:)baskıcının yüzünü güldürür.

Esoalp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Beyaz her zaman asil ve şık durur

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bence o kareyıde kaldrmanda fayda var die düşünuyorum azda olsa ordakı beyaz cızgıde estetık yakalanmıs ama o kare estetiğide yok etmiş. yazılarda cok cılız bence görsel örnekler incelemeni tavsiye ederim arkadaşım mesela piyasada olan şişeler...
emeğine sağlık

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Fikir ve değerli paylaşımlarınız için teşekkürler arkadaşlar:)

cumhur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
beyaz bencede herzaman tercihimdir sade ve sık olmuş ama yazılarda birazdaha oynaya bilirsin eline sağlık