Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Beyza Nobilya

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
Beyza mobilya için yapmış olduğum bir çalışma.

Tanıtım katalogu olarak hazırladım.

Tasarım Kullanılmamaktadır. Boş zamanlarımı değerlendirmek için yapmış olduğum bir çalışma.

iyi seyirler

beyzamobilyasl1.jpg

Benzer konular

the_one

♾️Grafik Gurusu♾️
Çalışma sadelik, tasarım bakımından hoş durmakla birlikte görseller biraz daha canlandırılsa hoşluğu da sanki o ölçüde artacak gibi. :)
Siyah beyaz kullanım fikir olarak güzel olabilir ama malüm müşteri "asla olmaz" diyedebilir. :)
Emeğinize sağlık,iyi çalışmalar.

topik

🌱Yeni Üye🌱
sade ve hoş olmuş
sadece sunum biçimi itibariyle yansıma vs. yüzünden kapak tasarımını görmek/algılamak biraz zor.

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
sunumları bu şekilde göz yanıltıcı şekillerde yapma taraftarı değilim. Bu iş hakkında olumsuzluktur. Çalışmanız sade ve net pembenin çok patladığından yanayım ama alta yansıma vermenizdende algımda yanlışlık olabilir :S emeğinize sağlık

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sunum ve tasarım hoş olmuş... birde yansıma biraz daha saydamlaştırılırsa daha iyi olabilir.

Emeğinize sağlık.

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
iyi qüzel qitmişsinde, yeşil çok alakasız kaçmış ve pembede fazla cırtlak qeldi..

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
pembenin tonu ve sunum dışında gayet sade ve hoş emeğine sağlık

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
Çalışma sadelik, tasarım bakımından hoş durmakla birlikte görseller biraz daha canlandırılsa hoşluğu da sanki o ölçüde artacak gibi. :)
Siyah beyaz kullanım fikir olarak güzel olabilir ama malüm müşteri "asla olmaz" diyedebilir. :)
Emeğinize sağlık,iyi çalışmalar.

Güzel yorumunuz için teşekkürler efendim.

Siyah beyaz olması günümüzde mekanın önemini belitmek açısından en çok tercih edilen takım renkleri siyah beyaz ve krem rengidir. bunedenden dolayı kullandım... tabi her kesime hitap eden bir kapak düzeni değil...

sade ve hoş olmuş
sadece sunum biçimi itibariyle yansıma vs. yüzünden kapak tasarımını görmek/algılamak biraz zor.

ilkin güzel yorumunuz için teşekkürler. Evet haklsısınız sanırım yansımadan dolayı gözü yoran bişeyler var. tekrar sağolun iyi günler.

sunumları bu şekilde göz yanıltıcı şekillerde yapma taraftarı değilim. Bu iş hakkında olumsuzluktur. Çalışmanız sade ve net pembenin çok patladığından yanayım ama alta yansıma vermenizdende algımda yanlışlık olabilir :S emeğinize sağlık

Müşteriye sunum yaparken bu şekilde o kişi yara mal sahibi bunu bir düzen halinde görmek ister diye böye yaptım ama sanırım yansıma biraz yormuş.

Pembeya gelirsek logonun kendisindeki renktir.

Teşekkür ederim güzel yorumunuz için.

Sunum ve tasarım hoş olmuş... birde yansıma biraz daha saydamlaştırılırsa daha iyi olabilir.

Emeğinize sağlık.

Evet haklısınız sanırım biraz daha transparan olmalıydı... teşekkürler yorumunuz için.

iyi qüzel qitmişsinde, yeşil çok alakasız kaçmış ve pembede fazla cırtlak qeldi..

Teşekkürler yorumunuz için.
Yeşil tercih nedenin zıtrenklerş kullanmaktı.
Pembe ise biraz parlak dediğiniz gibi logonun rengine yum sağlaması için düşündüm.

Tekrar Teşekkürler.

pembenin tonu ve sunum dışında gayet sade ve hoş emeğine sağlık

Teşekkürler Evet sanırım yansıma biraz gözü yoruyor pembe konusunda herkez hem fikir biraz parlak kaçmış. tekrar teşekkürler.

arkadaşlar Başlık yazarken hızlı yazmamdan kaynaklanan Beyza Nobilya Yerine Mobilya olmalı... Bu düum için özür diliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
eline sağlık arkadaşım...sunum dışında dicek bi sözüm yok...iyi çalışmalar...

guvenmx

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.sukrucerci.com
teşekkürler güzel yorumun için. Evet sanırım sunum yetersiz yada abartılı oldu. iilğinize teşekkürler.

gulum352

🏆Pro Tasarımcı🏆
ılk basta sunum harıka olmus...sonra şık ve sade... cok guzel olmus emegıne saglık:)