Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bezier tolun kullanım şekli nasıl ?

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
slm bezier tolu pek kullanmıyorum ve açıkcası dönemeçlerden sonra düz hale getirmek için bi tuşamı basıyoruz çevrimlerden sonra düz biyere ulaşmak zor oluyor bi kıssa yolumu var ben genelde frehand tol ile yuvarlak işlerin etrafını düz geçip sonunda somott tol ile yuvarlıyorum heralde yanlış biliyorum :D

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
bana biraz karışık anlatmışın gibime geldi eğer neyi çizmek istediğini bi resim olarak eklersen buraya sana resimli bir şekilde dönüşleri felan nasıl çizildiğini bende resimli bir şekilde anlata bilirim çünkü corelde bana göre eniyi ve en pratik 2 işlemle istediğin şekilde çizebiliyorsun nesneyi birisi freehand tool geçişler yuvarlatmalar içinde shape tool ben senin anlattığından bu ikisini suna bildim sadece ama farklı birşeyse dediğim gibi bi resim olarak koy gösteriyim

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
söylemek istedigim beziere hakim degilim varmı kıssa bi anlatım şekli yıllardır bu şekilde çalışıyorum ::D

bezierwk2.jpg

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
yıllardan beri çalıştığın o şekil en doğrusu diyorum kardeşim bende sana :D bezieri boşver

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
:D:D:D:D:D:DD:D eywallah kardeşim Allah senide güldürsün bi an dedimki beziermi acaba bizmi yanlış biliozzz :D:D