Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bilinmeyen Fontları Bulma

canx

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel bir bilgi tşk.....

sessizadam510

🌱Yeni Üye🌱
slm arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz bana rica etsem ben kazıma fontlar(galphic),gotik fontlar(broken types),hümanistik fontlar(hümanist),klasik fontlar (garalde), geçiş dönemi fontlar (transitional), çağdaş fontlar (transitional/didone), elyazısı fontlar (script Types), kalıntırnak fontlar (slab-serif), çizgisel fontlar (lineale), grafik fontlar (graphiç types), dijital fontlar (dijital types), yabancı fontlar(foreign types). fontları ve hepsinin hakkında açıklamaları lazım lütfen bana yardımcı olurmusunuzz bi çok yere baktım ama hep yabancı yazıyor..

ellikurus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben font bulmada FontExpert i kullanıyorum, sizlerede onu tavsiye ederim

poetmen

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben bulmadım 2 gelen sayfada harf tanımlaması yapamıyorsun öle bir iki satırlık bir sayfa cıkıyor ondan hec bişe anlamdım baştan ve resimli anlatım olursa cok daha faydalı olur sanırım.

bealfa

🌱Yeni Üye🌱
eger resim bilgisayarında kayıtlı degilde bi internet sitesindeyse adresini url yazan yere yazacan,
işime yaramadı baska yakın fontları buldu ama yinede teşekkürler...

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
corel ın yenı surumunde var font bulma bolumu

akberrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
Arkadaşlar ben photosop kullanıyorum yeni fontlar ekledikten sonra ş harfim bozuldu sadece times new roman oluyor diğer şekillerde yazınca ş hep times new roman olarak kalıyor sizce ne yapmalıyım ?

Selimsel

🏆Pro Tasarımcı🏆
yenı yuklemıs oldugun fontlar turkce olmadıgı ıcın bunu yapıyor. Turkce fontlar yuklemeyı dene.. ama eger cok begendıgın bır font ıse "S" ıle yazarak altına "," ile Ş yapmaya calıs

akberrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
ama öyle değil şimdi türkçe olan fontlardada hata yapıyor yani diğer türkçe fontlardada ş harfi hep times new roman ve ne yazıkki iş yerimin adının son harfi ş :(
yani sürekli gerekli :)

besa

🌱Yeni Üye🌱
Teşekkürler süper bir paylaşım...

mesajali

👑Efsanevi Grafiker👑
ş harfi

ama öyle değil şimdi türkçe olan fontlardada hata yapıyor yani diğer türkçe fontlardada ş harfi hep times new roman ve ne yazıkki iş yerimin adının son harfi ş :(
yani sürekli gerekli :)

hangi fontu kullanıyorsan forma yükle türkçeleştiriyim eğer kullandığın font corelde aktif olarak görünmüyorsa türkçe değildir yani aktif olanlar siyah pasif olanlar gri görünür