Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bilişim Firmasına Logo - cadde bilişim

hakan.ak

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.hakanak.com.tr
Merhaba Arkadaşlar profesyonel değilim fakat

kendi firmam Cadde Bilişim için logo hazırladım.

cblogo.png

bana eksilerini artılarını belirtirseniz çok sevinirim.

kartvizit fatura vs. basılacak

logo da iyileştirmem gereken yerleri bekliyorum

kolay gelsin

iyi çalışmalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
C B gibi değilde A B gibi okunuyor ve tanınmış bir logoyu anımsatıyor bana bi yerden esinlendinizmi çalışmanızda ?

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
Kurallara Aykırı Başlık:

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html#post84

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır. Başlık düzeltilmiştir, lütfen bundan sonraki konularda daha dikkatli olunuz...

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Sitedeki bir arkadaşın avatarındaki logonun kırmızısı sandım ilkte. çok benziyor çünkü ve aynım mantık uygulanmış. Eğer c b ise cb şeklinde okunması için c'nin üst kısmından değil alt kısmından b harfine bağlaman gerekir. eğer bu şekilde bağlarsan c yerine a gibi algılanır. birde bu logonun altına açılımını yazmalısın. bizde o şekilde yorumlamalıyız. çünkü bütünlük logoda önemli olan bir unsurdur. kolay gelsin

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Öncelikle arkadaşım bu bir logo değil amblem olmuş.. Logoyu logo yapan logonun içindeki logotypetır. Ve bu amblemi logoya çevirmek için altına açılımını yazmanız gerekmektedir.. Bunu geçersek yaptıgınız logo c-b den çok a-b gibi okunuyor.. seuvenisttin dediğini gibi c nin altından benin üstüne baglamalısın ve ya.. harfleri birbirinden ayırmayı dene.. iki farklı harfi baglamadan birbirine yakın bir şekilde.. başka bir çalışmanın biebir aynısı olmak yerine.. farklı bir çalışma haline gelicektir..

Yaptığınız işe bakınca benim aklıma gelen çalışmalardan ilki ..

adszsfd.png

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
C B gibi değilde A B gibi okunuyor ve tanınmış bir logoyu anımsatıyor bana bi yerden esinlendinizmi çalışmanızda ?

Bana da aynı logoyu anımsattı ki zaten sizde esinlendiğinizi söylemişsiniz ama bu biraz esinlenmekten öteye gitmiş sanki..Hem okunmasını istediğini harfler gibi okunmuyor hemde bir şey tasarlamak sıfırdan bir şey üretmek anlamına gelir. Bu logoya ancak 'güzel esinlenmişsiniz' diyebilirim..

ŞENGÜL BOZKURT

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben de tam yazacaktımki erken davrandın yosa :)

artık her şey birbirine benziyor, esinlenme ! kafası tilki yuvası gibi olanın elden ne gelir hareketi. oysa kelime nasıl da perimsi...

FRTDESIGN

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.webevin.com
Ne kadar Güzel Bir Logo Yapıyorsunuz herkez ondan esınlenıyor ve sızın kopyalarınız çıkıyor aynı şeyi yapmaya kalkısanlar ayıp ayıp vallahı sağ kol gıbı çok saçma bişey avatarımdan esınlenmıs gıbı duruyor... ben grafik olucam sende bilişim ne kadar guzel ...

serikan

🌱Yeni Üye🌱
çok sade olmuş biraz daha görsellik katabilirsin....::d:d:d:d:d:d

gem@il

🏅Acemi Tasarımcı🏅
logo güzel fakat yabancı bir firmanın logosuna aşırı derecede benziyor ismini hatırlayamayacağım.

pcvolki

🌱Yeni Üye🌱
Çorlu Belediyesi

Bu logo çorlu belediyesinin logosuna benziyor.