Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Billboard çalışması

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bb1cnt.jpg

Müşterim tarafından basit bulunan bir çalışmam. Sizce de öylemi ?

Benzer konular

martOne

🌱Yeni Üye🌱
bnce gzl bi çalışma ellerine sağlık

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Vay benim dershanem :)
Bence güzel de renklerle ilgili az bi sorun var sanki ama önerim de yok işi kötüsü.
Rotaya fazla bile eline sağlık :)

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Vay benim dershanem :)
Bence güzel de renklerle ilgili az bi sorun var sanki ama önerim de yok işi kötüsü.
Rotaya fazla bile eline sağlık :)

Basit eleştirisini duyduğumda ben de senin gibi düşündüm. İçimi ferahlattın arkadaşım saol.

Gürkan AKINCI

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Güzel bir çalışma...
Basitlikten kastı neymiş müşterinizin sorarmısınız ?
Gayet farklı ve dikkat çekici bir afiş renklendirmende hoş uyumlu...

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel bir çalışma...
Basitlikten kastı neymiş müşterinizin sorarmısınız ?
Gayet farklı ve dikkat çekici bir afiş renklendirmende hoş uyumlu...

Sormadım, sormamda müşteriyle polemiğe girince sonu kötüye gidiyor. Ama bence kendi eğitimci fikri :) İş hususunda müşteriyle ateşli tartışma yaptığımda oluyor, Ama her zaman değil. Desteğine teşekkür ederim

larana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bu tarz tipler alacalı bulacalı saçma sapan renklerle ve görsellerle donatılmış şeylerden hoşlanır. O yüzden bu çalışma sade gelmiştir. Bence çok hoş olmuş. Sade ve şık...

Emeğe saygılar...............

answersaray

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu mu basitmiş:) emeğine sağlık üzme sen kendini..

msergek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eline sağlık güzel olmuş.
Belki adamlar ROTA ismi ile alaklı imaj aradılar. KM göstergesi yerine pusula koysaydın belki beğenirlerdi. Sloganla resmi kavramamışlardır :)

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
Çimde Yuvarlanan Gençler, Üstüne Rota Logosu Kullansaydın Sanırım Bayılırlardı..
Emeğine Sağlık Kaybeden Taraf Neyseki Sen Değilsin.. =>

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Desteğinize teşekkürler. Haklısınız bir Dümen yada Rota ile alakalı objeler kullansaydım eminim hoşlarına giderdi. Ama Hız kadranı ilk anda gençlerde ilgiyi çeker ve " Bu neymiş ? " dedirtir şeklinde düşünmüştüm.

msergek

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
boşver bence olur. yakın zamanda gazete ilanı çalışması yaptım bir müşteriye.
4 çalışma hazırladım. 2 si gerçekten emek verdiğim ve arkasına durabileceğim işlerdi. 2 tanesi ise sadece çeşit olsun diye belki 30 dk. da yaptığım işlerdi.

müşterim kendi jürisi :):) olan yaşları 50-65 arasında olan herbiri müdür vasfında grafikten anlamayan sektöredeki elemanlarına sunmuş ve sonuç :):) en kötü çalışmamı beğendi.

ısrarla olmasın diye uğraştım ama maalesef müşteri velinimettir diyerek sustum. o işi şu an kendime refere bile etmem. :):)

anlayacağın müşteri her yerde aynı gibi :)

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu tarz tipler alacalı bulacalı saçma sapan renklerle ve görsellerle donatılmış şeylerden hoşlanır. O yüzden bu çalışma sade gelmiştir. Bence çok hoş olmuş. Sade ve şık...

Emeğe saygılar...............

Kesinlikle aynen katılıyorum..

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
boşver bence olur. yakın zamanda gazete ilanı çalışması yaptım bir müşteriye.
4 çalışma hazırladım. 2 si gerçekten emek verdiğim ve arkasına durabileceğim işlerdi. 2 tanesi ise sadece çeşit olsun diye belki 30 dk. da yaptığım işlerdi.

müşterim kendi jürisi :):) olan yaşları 50-65 arasında olan herbiri müdür vasfında grafikten anlamayan sektöredeki elemanlarına sunmuş ve sonuç :):) en kötü çalışmamı beğendi.

ısrarla olmasın diye uğraştım ama maalesef müşteri velinimettir diyerek sustum. o işi şu an kendime refere bile etmem. :):)

anlayacağın müşteri her yerde aynı gibi :)

Haklısın alternatif çalışmalara 30 dk'lık çalışmalar eklemek akıllıca. Bence farklı bir intikam anlayışı. Biz iyi niyetle Güçlü çalışmalar yapmak istedikçe malesem İdari takım ısrarla berbat takılıyor.

Tüm arkadaşlara yorumları için tekrar teşekkürler...

vizyon222

🌟Usta Tasarımcı🌟
başarılı bi çalışma olmuş... msergek arkadaşımıza katılıyorum bide pusula dene nasıl olacak...

Yiğidim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tavsiye ve alakanıza teşekkürler. Baştada belirttiğim gibi Gençler Yarış tutkunu bu tutkudan ilgilerini çekmek istedim. Pusula ile bir çalışma yapmaya çalışacağım.

SayBorG

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence sen müşteriye bu konunun direk linkini ver, bu sitedeki diğer grafikerlerin de yorumlarını görsün. belki biraz utanır. bence çalışma çok güzel olmuş, eline sağlık. basit kelimesinin anlamını bilmiyor tahminimce :) ya da basit çalışma görmemiş.