Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir başka sanal firma logosu

xtrax

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bu logolar için değerli yorumlarınızı bekliyorum,umarım iyi birşey çıkarmışımdır.
Sevgiyle kalın...

cosmofd5.jpg

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
2 tane seçenek var. Bende birincisini beğendim =)

denizeren

🌱Yeni Üye🌱
ben ikisinide begenmedim sadece yazıdan ibaret gözüm kapalı yaparım + paintle bile olur ;)

mehmet355

🌱Yeni Üye🌱
birinci güzel. ikinciyi hemen sil bence. birinci göze hoş geliyor. keşke iletişimi anlatan bir şey kullansaydın.

drummer91

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
deniz arkadasım burda yorum yap dıe koyuyolar calısmayı küçümseyesin diye degil yorum yazıcaksan görebildiin eksikleri söliceksin..Gözüm kapalı yaparım demişsin yapda görelim ozaman nasıl oluyomus..

IV.Murat

🌟Usta Tasarımcı🌟
deniz arkadasım burda yorum yap dıe koyuyolar calısmayı küçümseyesin diye degil yorum yazıcaksan görebildiin eksikleri söliceksin..Gözüm kapalı yaparım demişsin yapda görelim ozaman nasıl oluyomus..

yaw kardeşim beğenecez diye bi kaidemiz yok. ayrıca eleştiri kaldırmıyorsa yayınlamayacak kimse. millet hep istiyor yalaklık yapalım. kısaca olmamış. al şimdi bende mi küçümsemiş oldum. sen böyle tavır gösterirsen bende seni küçümserim. abicim benim iki fikrim olur. iyi kötü şöyle yap böyle yap onun işi benim değil. sormuş fikrimizi söylüyoruz. hoş ben gene fikir beyan etmiyecektimde senin tavrın üzücü yoksa eleştireni tanımam. işin sahibinide tanımam sana karşıda garezim yok sadece gece gece canım sıkılıyor yazdım :)

drummer91

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
15 yasındaym size saygım sonsuzda abi paintte bile çizerm dio ne demek bu..

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
herkes kenbi bilgi ve beceri seviyesinde işler çıkarmaya çalışıyor
yapılan yorumlar bazen sert olabilir doğrudur
önemli olan bu yorumlardan bişey çıkarmaktır
bu işlerde iyi olmak için ne sadece program kullanabilmek nede sadece yaratıcı ve yetenekli olmak işe yaramaz
hepsini birden bir arada bulundurmak önemli olan
tabi herkes mükemmmel olacak değil ama yapılan yorumlarıda ciddiye almak lazım
burda bunu çok iyi yapan arkadaşlar var
çalışmalarını koyuyorlar ve gelen eleştirilere kırılıp alınmadan bidaha bidaha hazırlıyorlar
sonuçta amaç en iyiye ulaşmak

buradaki örneklerdede benim en büyük eleştirim orjinallikten uzak olması
o o harfini ilk superonline da görmekle beraber daha birçok taklidide piyasada karşımıza çıkmıştır

superonline.jpg

xtrax

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar burada olumlu yada olumsuz eleştirilerinizi okumaktan büyük zevk aldım doğrusu.Çalışmalarımızda bizleri olgunlaştıracak her fikre açığım.

Sevgiyle kalın.Tasar-ı-kalın.

akabey

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yorumum

Bu logolar için değerli yorumlarınızı bekliyorum,umarım iyi birşey çıkarmışımdır.
Sevgiyle kalın...

cosmofd5.jpg

görünüm açısından güzel ama kapladıkları alan fazla geniş ve harflerin arası fazla ayrık

eline koluna sağlık

logo yaparken iki harf bi çizgi koyayım olsun bitsin demeyelim ;
yaptığımız logoyla anlamlı mesajlar verelim

kukart

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kukart.net
harfler arasında düzenili bir boşluk sağlayamamışsın (terim olarak şimdi aklıma gelmiyo) eşit boşluk deil harflerin karekter yapılarına göre birbirlerine yaklaştılır veya uzaklaştırılır bunu sağlayamamışsın cos ile mo arasında bir kopukluk var....

kukart

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.kukart.net
tasarım olarak renkler önemli deil onlar bir şekilde ayarlanır... ama COSMO da M harfini uzatman ilk O harfinin üzerindeki eklendtisi ile bir çatışma halinde hareket yönleri birbirlerine yakın fakat aynı yönde deil , bu dengeyi bozuyor... M nin uzun bacağı kesilebir veya O´nun uzantısı ile M nin uzun bacağı birbirile uyumlu hareket etttirilerek denemeler yapılabilir....