Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir Et Firması Web Tasarımı

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Beğenilerinize sunarım dostlar ...

indexeski.jpg

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bence başarılı olmuş emeğinize sağlık..

FUNDA FN

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web Tasarımını çok bilmem ,ancak nacizane bir yorum yapmak istiyorum.

çok kırmızı olmuş gibi geldi bana ama siz tabiki web tasarım olarak çok bilgili olabilirsiniz sadece dışardan bir göz olarak bu ilgimi çekti

vulturemess

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gurkanweb.com
Tek hoşuma gitmeyen kısım, background . Gözü çok alıyor . İlla et firması diye kana bulamana gerek yok siteyi :) Sanırım Flash bi site olacak, İçerik için çok fazla bi alana sahip değil gibi . Çok fazla resim var sitede , sitenin vitrini olan bir container alanı yok , o dikkatimi çekti bide .

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
Yorumlar için teşekkürler.Kırmızı yoğunluğu firma tercihi bana da sadece elimden geldiğince gözü rahatsız etmemeye çalışarak kullanmak kaldı.Yine de yoğun demekki :)
Ayrıca sitenin sadece üst kısmı yani menü, değişen güncel banner ve referanslar bölümü flash.Gerisi dinamik yapıda olacak.Tekrar sağolun...

omerh

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web Tasarımını çok bilmem ,ancak nacizane bir yorum yapmak istiyorum.

çok kırmızı olmuş gibi geldi bana ama siz tabiki web tasarım olarak çok bilgili olabilirsiniz sadece dışardan bir göz olarak bu ilgimi çekti

Tek hoşuma gitmeyen kısım, background . Gözü çok alıyor . İlla et firması diye kana bulamana gerek yok siteyi :) Sanırım Flash bi site olacak, İçerik için çok fazla bi alana sahip değil gibi . Çok fazla resim var sitede , sitenin vitrini olan bir container alanı yok , o dikkatimi çekti bide .

arkadaşlara katılıyorum zemin çok patlamış... logoları bgrnd olarak kullanmak güzel... bence zemini gri yapıp logoyu zeminde aynı şekilde kullanmalı. kırmızı rengi içerde kullanırsan rahatsızlık ortadan kalkar sanırım. eline sağlık güzel olmuş ama...

vasili_zaitzev

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşlara katılıyorum zemin çok patlamış... logoları bgrnd olarak kullanmak güzel... bence zemini gri yapıp logoyu zeminde aynı şekilde kullanmalı. kırmızı rengi içerde kullanırsan rahatsızlık ortadan kalkar sanırım. eline sağlık güzel olmuş ama...

Eyvallah dostum müşteri özellikle istedi bitmiş işi de beğenince bana laf düşmedi :) Açıkçası benim de hoşuma gitti :D

Portoloz

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tek hoşuma gitmeyen kısım, background . Gözü çok alıyor . İlla et firması diye kana bulamana gerek yok siteyi Sanırım Flash bi site olacak, İçerik için çok fazla bi alana sahip değil gibi . Çok fazla resim var sitede , sitenin vitrini olan bir container alanı yok , o dikkatimi çekti bide .

Arkadaşa katılıyorum arkafon olmamış daha silik olsa daha orjinal olur veya çok açık gri de olabilir tabi ki bu benim düşüncem.

Genel olarak çalışman hoş hakkını yememek lazım :)

baranbeyy

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bence harika bi çalışma. Başarılarının devamını dilerim kardeş.

alicinki

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alicinki.com
Güzel bir çalışma olmuş. Benim gözüm tasarıma değil fotoğraftaki kompozisyona takıldı. O da seninle ilgili değil sanırım.

vulturemess

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gurkanweb.com
Bu cümleyi açıklarsanız çok sevineceğim.

Şöyle ki, Orta tarafta bi slider var, üst tarafta markalardan oluşan Resim linkleri. Sitede içerik eklencek bir yer yok. Dolayısıyla ben bu siteye girince bu site hakkında bilgi sahibi olabileceğim bir yer yok, Siteye girdiğimde bana o siteyi tanıtan bi vitrin olmalı, Mal güzel sunulmalı yani. Site için kötü demedim yanlış anlaşılmasın sadece bir eksikten bahsettim. Sadece orta kısımdaki slider var. Boğuyo yani bilmiyorum anlatabiliyomuyum.