Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir gaz firması için logo

rdn

🌱Yeni Üye🌱
Gazı kontrol altına alan ekipmanları imal eden bir firma için yaptıgım bir logo. Yanlış anlaşılmasın profesyonel anlamda grafiker değilim.

cms.gif

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Gazı kontrol altına alan ekipmanları imal eden bir firma için yaptıgım bir logo. Yanlış anlaşılmasın profesyonel anlamda grafiker değilim.

çok mütevazi olduğunu söylemeliyim:)

fena sayılmaz. ama "profesyonel anlamda grafiker" lerin logolarını araştırıp daha iyi sonuçlar elde edebilirsin.

başarılar...

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
Güzel olmuş basit gibi olmuş biraz daha çalışmalısın tabii grafiker değilseniz kendinize gelişmeniz ve öğrenmeniz fayda var internetler ve logo kitapları ve grafik program kitapları vs takip ediniz eline sağlık

Yeliz GÖKÇEN

♾️Grafik Gurusu♾️
profesyonel olmamanıza rağmen gayet iyi. bir de 'gaz' yazısını çerçeve içine almadan bir çalışma yapmayı denemelisin. kolay gelsin!..

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
ilk bakışta bi soru işareti oldu o çerçevenin bi anlamı var mı acaba yoksa u harfini yan mı çevirmiş...gibi. çerçevenin şeklini yapısını değiştirerek olabilir ya da grafix in dediği gibi çerçevesiz bi çalışma...

emeğinize sağlık
kolaylıklar diliyorum
saygılar

kubilayad

🌱Yeni Üye🌱
profesyonel olmasanda güzel yani orta derecede bir firmaysa iyi sunulabilir.ama bir grafiker olarak şunu söylemeliyim gaz dediğimiz zaman kullanılacak renk bence mavi üzerine yogunlaşılmalı renklerden yola cıkarsan daha farklı olur en azından bir manası var kırmızı renk oki alevi simgeler ama pek kullanılan bir renk değildir mavi oturaklı bir renktir birde evet nedir bu ters u harfimi yani nerden çıktı bu anlamı varmı soru işaretleri çok ama yani güzel orta derecedeki firmalar eminim beyenir.emeğine sağlık

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Gaz kısmını çıkartıp yalnızca yazı kısmını daha uygun bir yere yerleştirebilirsin.

rdn

🌱Yeni Üye🌱
profesyonel olmasanda güzel yani orta derecede bir firmaysa iyi sunulabilir.ama bir grafiker olarak şunu söylemeliyim gaz dediğimiz zaman kullanılacak renk bence mavi üzerine yogunlaşılmalı renklerden yola cıkarsan daha farklı olur en azından bir manası var kırmızı renk oki alevi simgeler ama pek kullanılan bir renk değildir mavi oturaklı bir renktir birde evet nedir bu ters u harfimi yani nerden çıktı bu anlamı varmı soru işaretleri çok ama yani güzel orta derecedeki firmalar eminim beyenir.emeğine sağlık

öncelikle herkesin yorumları için çok teşekkür ederim.

tahmin ettiğiniz gibi profesyonel değilim.

logoya konu olan firma, gazı kontrol altına alan basınçlı kaplar imal ediyor.
bende gazı kontrol altında gösterebileceğim çerçeve içine almak istedim. bir tarafını açık bıraktım çünkü açık olan kısmında firmanın desteğinin olmasını istedim yani cms nin. arkasında biz varız ...

amötörcede olsa bu gibi işlerle uğraşmayı çok seviyorum. dünyaya bir daha gelecek olsam kesinlikle grafiker olurdum. (endüstri mühendisiyim:)

herkese işlerinde başarılar...