Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir giyim mağazasına cam giydirme

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
backround tasarımı bana aittir brush ve bir kaç karalam ile yapıldı üzerinde insan imajı ise taramadır uzun uğraşlar sonunda baskı kalitesi çok iyi derecede çıkarabildim.. ve adamın size göre sağı kendine göre sol parmağı ve pantolon la birlikte yoktu orayı yeniden çizerek parça ekleyerek tamamlamak zorunda kaldım
eleştrilerinizi bekliyorum sizin eleştrileriniz benim için çok ama çok değerli arkadaşlar.. uzun bir aradan sonra foruma anca dönebildim..

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
resim gözükmüyor yeniden ekleyin teşekkürler.

doghan

🏆Pro Tasarımcı🏆
çabandana dolayı tebrik ediyorum

yalnız

resmin dekupesi biraz sorunlu özellikle kafa bölümünde kendini belli ediyor

pantolonun sonradan eklendiği de çok açık belli oluyor benim gözümde çünkü vücuda göre biraz küçük kalmış

birde bacak arasındaki geri yer sırıtıyor zemin devam etmeliydi bence

başkada diyecek sözüm yok

kolay gelsin

saygılar...

slmmm

🌟Usta Tasarımcı🌟
bence hoş olmuş eline sağlık

broken_wings

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sol üst köşedeki mrka logosunda değişiklik olsa uyumlu olcak.Çok uyumsuz konsetpli bir logo..

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
teşekkürler arkadaşlar zaten herzamn yorumları dikkate alıyorum
yanlız bu iş nerdesye yoktan var edildi gibi birşey oldu ama beni çok uğraştırmsına rağmen iyi olduğunu düşünüyorum ufak tefek hatalar hariç tabiki logoyu siyah beyaz kullanmayı tavsiye eetim ve gösterdim ama mşt istemedi

ferhat81

🌱Yeni Üye🌱
Saç temızleme işlemınde başarılı olamıyorum formda kafa kısmında vs. Denmısken bende sorayım dedım ozellıkle dagınık tel tel saclar sorun yaratıyor yardımcı olabılecek arkadaslara sımdıden tşkurler

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
tmm şimdi görünüyor.Gayet hoş bir çalışlma olmuş emeğine sağlık.

limoni

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Görsel ön planda iyi olmus.Parmak ekleme işlemide gayet başarılı gibi.Ama saç kısımlarını daha iyi dekupe edersen iyi olur.Cam tasarımı oldugu için yakın plandan görülebilicek bir ayrıltı. Ben saç temizleme işlemini photoshop ta filter - extract işlemini uygulayarak daha iyi sonuç alıyorum.Denemeni tavsıye ederim.Birde pantolonun altkısmındakı zemini alırsan iyi olucaktır.Başarılar .Emeğine sağlık

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
limoni teşekkür ederim bu iş basıldı bitti eskşidi ben o işyerinden ayrıldım gördüm öle teşekkür etmek istedim ama saol