Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir kartvizit çalışması da benden

breezeswind

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eltdekorasyonddddho9.gif

arkadaşlar, şimdilik resimleri nasıl yüklersem daha iyi görüntü alırım,onu çözemediğimden acemiliğime verin . zaten renklerde *.cdr formatında olmadığı için biraz bozulmuş .ama şöyle şekil itibariyle bana yardımcı olabilir misiniz?
ilk önce renkleri kart sahibi istedi. bende adres vs. bilgilerini olesine yazdım oraya.çünkü tam karar vermedim nerde dursa ,durmasa...
sonra yukardan aşağıdan ve yanlardan 2şer mm boşluk bırakmıştım ama gif olarak export edince boşluklar gitti boyutu büyüdü. açıkçası hiç gif e çevirmemiştim.o yüzden acemiliğimi mazur görün lütfen. unutmayalım ki bilmemek değil; ÖĞRENMEMEK ayıp.
bana yardımcı olup fikirlerini paylaşıcak olan tüm arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleme:

evrenk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
tasarım konusunda kendini daha çok geliştirmen lazim. özürdilerim ama olumsuz bir şekilde yorum yapmıyacağım yerleri arıyorum şu an. üzgünüm :(

iyi çalışmalar...

mavitayfa

🏆Pro Tasarımcı🏆
renkler birbiriyle uyumsuz birbirine girmiş + kullandığın logo ve yazılar yine kahverengi zeminde kaybolmuş ... eksikler çok breezeswind istersen kartvizit örneklerini incele renk kullanımlarını font kullanımlarını gözden geçir yazıların yerleşimine bak eminim faydası olacaktır:)
örnek kartvizit tasarımlarına bakmak istersen buradan şablonları indirebilirsin...

Son düzenleme:

breezeswind

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkür ederim

renkler birbiriyle uyumsuz birbirine girmiş + kullandığın logo ve yazılar yine kahverengi zeminde kaybolmuş ... eksikler çok breezeswind istersen kartvizit örneklerini incele renk kullanımlarını font kullanımlarını gözden geçir yazıların yerleşimine bak eminim faydası olacaktır:)
örnek kartvizit tasarımlarına bakmak istersen buradan şablonları indirebilirsin...

ben daha önce hiç kartvizit yapmadım o yüzden acemiyim dediğim gibi. ama açıklamalı mesajın çok hoşuma gitti yani eleştiriyi nerelere yaptığın,ve benim nerelere dikkat etmem gerektiği( sanırım heryeri:lol:) konusunda açıkça yazmışsın sağol. forumda şablonlar indiriyorum şimdi.
şunu halletsem benden mutlusu olmayacak. çok teşekkür ederim tekrar.
yapıcı eleştirin için.

şimşek_McQeen

🌱Yeni Üye🌱
sllm arkadaşlar bişi sorcam ya bu karrtvizitllerin ebatı kaça kaç normalde :smile:

BUYUDUKCE

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
beyaz zemin üzerinde çalışırsan daha iyi olur sanırım.

BUYUDUKCE

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
birde yazı karakterlerini değiştirsen bi de öyle denermisin tekrar göndermeni bekliyorum

BUYUDUKCE

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
kartvizit ebadı 9x5 cm. yada 8.5x 5.5 olabilir