Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir Korku filmi afisi tasarımım The Occupants

genc18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.izmirock.net
Öncelikle herkese merhabalar arkadaslar...Vakit buldukca sizlere yaptıgım calismalari paylasiyorum ve yorumlarınız geldikce seviniyorum.Gosterdiginiz özen icin herkese tesekkur ederek paylasımıma başlıyorum.Size olman fakat çekilmeyen bir filmin kendim tarafından tasarlanmıs halini paylasacagım bugun...:rofl:(Ne güzel kurdum cümleyi ama:puke:) Evet karsinizda benimdeğimimle bir kürkğ filmi olana occüpantss filmi tasarımı
occupantsburcakfx0.jpg

Kullanılan metararraller ev dag resmi ve göz...Nasıl yaptım klasik birlestirme taktiklerini kullandım arkadaslar ama evin bulundugu ortam gunluk guneslik ve daglarin kısmı aydınlıktı bol bol mask kullandim efekledim daha sonra evden isik verdim ortaya bu cikti yorumlarınızı esirgemezseniz sevinirim tesekkurler...

Hepyek

👑Efsanevi Grafiker👑
Peki genc18.

Evden çıkan ışık oldukça iyi ama afişin geneli çok karanlık olmuş.
Düşünsene bir sinema önünde bu afişi insanlar görmeden karanlık bir şey sanıp geçebilirler.
Fontların daha değişik olmalı.

Bir de, düzgün türkçe ile yazabilirsen seni daha kolay anlayacağım :p

genc18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.izmirock.net
Ya hiiç sorma suan kendi bilgisayarımda değilim klavyede yede hiç alısamadım hızlı yazcam diye paso hata yapıyorum...Ya şu karanlık olayını cozemdim ama haklısın bir baska paylasmımda gene karanlık oldu...Cmykdan rgbye cekince boyle oluyo bir daha net için caliscaksam direk RGB caliscam.Isık basit bir yontemle yaptim soft ligt:D Guzel yorumun için tesekkur ederim...

Drawing-Freak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.mangaturkiye.co.cc
fontlar basit kalmış ve göz yassılaşmış azıcık ve anatomisi bozulmuş onun dışında iyi gözüküyor ve ayrıca korku filimi sevenler daha çok esrarengiz ve karanlık afişleri severler yani kanımca öyle.

djmatrak

🌟Usta Tasarımcı🌟
bide balta eklede ortama uyumluluk sağlasın, kanlı bir balta fena olmaz :)

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Göz ve orman birleşimi başarılı fakat göz ve ev için aynı şey kesinlikle söylenmez..Belki ekran ayarlarından, belkide biraz aceleye geldiğinden 2 resim arasındaki geçiş olmamış.
Solda zeminden bağımsız text ten kopuk siyah kare var?
Fontlar çok zayıf..Korku filmlerinde typografi ve resim bütünlüğüne verilen önemi söyleme gerek yok sanırım..
Hepyek e afişin karanlık ve dikkat çekmiyeceği uyarısına katılıyorum.
Ve son olarak ta sen yine içini dökmeden belirteyim..Bukadar çok resim kullanmana gerekte yok..Tek resim, çarpıcı typografi çalışması bütünlük sağlar..Kolay gelsin..

genc18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.izmirock.net
Yorumlarınız için tesekkur ederim arkadaslar dediklerinizin hepsini dikkate alıyorum.Bu arada yok içimi dokmucem ustadlar bu cunku haklısınız.Gorusler dogmatik değildir...Gorecelidir herkesin ayrıntısa onem ver ki herkes beğensin tesekkurler...

unixer

🌱Yeni Üye🌱
Photoshop Secrets eğitimlerindeki uygulamalarından biri diye hatırlıyorum bunu.Başarılı uygulamışsın.Yazının arkasına kare yapmasan daha iyi olabilir bence.(What they left behind ile başlayan yer).İyi çalışmalar.

dizaynplus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güzel bir çalışma olmuş fakat biraz daha yakından bakmanızı tavsiye edicem. Grafi test te edebilirsiniz. Soldaki yazıların altında renk kırılmaları var eminimki baskıda kendisini çok belli edicek bir renk değişimi var sanırım altında başka bir şey vardı onu kaldırmak için temizlediniz. Ama yaptığınız afiş gerçekten güzel bir çalışma olmuş o odadan çıkan sarı ışık çok hoşuma gitti. Eğer korku filmi içinse afiş gözde biraz oynamanızı tavsiye ederim korkutucu bir göz ;) kanlı yada kesik bir şeyler :)

genc18

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.izmirock.net
Yorum harikaydi dostum gercekten olesine yapmis oldugum afis calismalarindan biriydi...Dediklerinizi dikkate alacagim aydinlatici bilgiler için tesekkur ederim sagolasin...

Photoshop Secrets eğitimlerindeki uygulamalarından biri diye hatırlıyorum bunu.Başarılı uygulamışsın.Yazının arkasına kare yapmasan daha iyi olabilir bence.(What they left behind ile başlayan yer).İyi çalışmalar.

Evet o eğitimlerde verilen posterlerden birini dogacladim.Karelikler font kaybindan dolayi olusmus olabilir dikkatli yorumun icin tesekkur ediyorum...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Yorum harikaydi dostum gercekten olesine yapmis oldugum afis calismalarindan biriydi...Dediklerinizi dikkate alacagim aydinlatici bilgiler için tesekkur ederim sagolasin...

Evet o eğitimlerde verilen posterlerden birini dogacladim.Karelikler font kaybindan dolayi olusmus olabilir dikkatli yorumun icin tesekkur ediyorum...

Lütfen FLOOD yapmayınız.

Forum kurallarını okuyunuz.

insula

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.irfankorkmaz.com
valla kardeşim çalışman hoş ben sadece bir şey söylemek istiyorum resme baktım arka zeminde bir göz var onu birazdaha ön plana çıkarsan süper olur .) bu benim fikrim

bsayar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hımmm.

ilk baktığımda gördüğüm ve beni rahatsız eden yazılar biraz havada kalmış dikkat çekmiyor karanlıkda kaybouyorlar biraz daha emek istiyor. Ellerine sağlık.

futRos

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Çok güzel! Yaratıcı ve muhteşem.Ellerine sağlık. =)

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Peki genc18.

Evden çıkan ışık oldukça iyi ama afişin geneli çok karanlık olmuş.
Düşünsene bir sinema önünde bu afişi insanlar görmeden karanlık bir şey sanıp geçebilirler.
Fontların daha değişik olmalı.

Bir de, düzgün türkçe ile yazabilirsen seni daha kolay anlayacağım :p

Arkadaşıma katılıyorum.. Emeğinize sağlık..