Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bir radyo firmasına yaptığım logo. NAsı olmuş?

yahyax

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.yahyabirinci.com
Bir radyo firmasına yaptığım logo. Nasıl sizcee?

logo.gif

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:S

cok basit duruyo bi grafikerden degilde sanki programa pek hakim olmayan birinin elinden cikma gibi bence sadece "rockio" fikrine yogunlaşmışsın tasarimi degistirmen daha ii olur solda radio yazısının yazı karakteri olmamış ve siyahla kırmızı nasıl yaptın bilmiyorum tamamlamiyo birbirini ama rockio güsel sevdim

yahyax

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.yahyabirinci.com
Adobe Illustrator'le yaptım. Ve ona tamamen hakimim. Her istediğimi yapabilirim. Logo kurallarına uygun olması ve amacına uygun olması için gerekenden fazlasını yapmadım.
Eleştiri ve eleştiriler için teşekkürler...

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
hoşuma gitti aslında ama yukardaki adamlar ve aşağıya süzülen gitar bi dengesizlik yaratıyo logoda biraz daha değiştir bakalım neler çıkcak bu tasarım üzerine

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
:D

Adobe Illustrator'le yaptım. Ve ona tamamen hakimim. Her istediğimi yapabilirim. Logo kurallarına uygun olması ve amacına uygun olması için gerekenden fazlasını yapmadım.
Eleştiri ve eleştiriler için teşekkürler...

burda bi sinir seziyorum yanlış anlaşılmak istemem ama hem iş veren hem de çalışan olarak bakılınca öle gördüm kurallarına lafim yok ben logoyo benzemiyo demedim sadece basit duruyor dedim cafcaflı olsun manasinda diil daha güzel olabilir diye sadece :( yanlış anlaşıldıgım için üzgünüm :(

elifcik

🌟Usta Tasarımcı🌟
bencede majestike katılıyorum güzel olmuş

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Bende değendim. Ayrıca siyah ta konu ile çok alakalı.

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Adobe Illustrator'le yaptım. Ve ona tamamen hakimim. Her istediğimi yapabilirim.

doğrudur yahyax, ama yinede işçilik olarak kötü geldi bana.lafı yalan söylüyorsuna felan getirdiğimi düşünme. gitar ve insan silüetleri arasında ki dengeyle biraz oyna.bide insanlar biraz daha biçimli çiz derim.Bence şuanki düşündüğün fikir ile ortaya güzel, radio kanalına, özellikle rock radio kanalına yakışır bi logo çıkacak bence. Siyah ile kırmızı rengin birleşmesine bayılırım.ama beni bayıltan sanırım kırmızının tonlaması.Tonlamaya da yerinde olsam bi el atardım.:peace1:

xaykan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
başarılı bence, tebrikler güzel olmuş, başarılarının devamını dilerim ;)

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
kemanla adamların dengesizliği hariç çok güzel diyorum

BLACK_WHITE

🌱Yeni Üye🌱
bence bütünlük eksikliği var, çok parcalı görünüyor.

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
burdan ne anlıyoruz aslnda grafik zevk işi farklı bakış acıları ile bakıyoruz kimi beğenmiş kiminde bir eksiklik var demiş. bence hoşta sanki biryerden misal: bir çizgi çeksen tamam oldu olacak. Bişey eklemen yada çıkarman gerekli gibi duruyor. Sen en iyisi biraz daha çaba sarfet;)

Koyu_Beyaz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir rock dinleyicisi olarak konuyla alakalı güzel olmuş diye düşünüyorum. Ama gitar altta durduğu için göze dağınık geliyo ilk bakışta nereye bakıcağını şaşırıyo insan, birde üstteki çizimleri biraz daha düzeltsen gayet hoş görünücek. Tebrikler...

dragut

🌱Yeni Üye🌱
gayet iyi bir tasarım olmus gitarı harflerin arasına sıkıstırsaydında assa o sekilde tasmasaymıs daha ii olur gibi geldi bana göz alt tarafa kayıyo gitarin kasasına ve logo dagılıyo zihinde