Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bir yoğurt fiması için logoya ihtiyacım var

fındık

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar. ilanınızla ilgileniyorum, çok çok uygun fiyatlarla çalışıyorum. irtibat için figenakin88@hotmail.com adresine mail atabilirsiniz, örnek çalışma arzu ederseniz gönderebilirim. iyi çalışmalar...

hndn

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir yoğurt fiması için plastik kova üzerine baskı amaçlı logoya ihtiyacım var
uygun bir fiyata yaparım diyen arkadaşlardan özel mesaj bekliyorum teşekkürler

Merhaba,
Bu konuda size yardımcı olabilirim.

:: Dinodream Handanfadil :: buradan web & grafik alanındaki çalışma örneklerimden bazılarını görebilir fikir edinebilirsiiniz.

İyi akşamlar..

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
Herkes Uygun Fiyata Çalışıyor Ne Hoş.. Uygun Fiyat Nedir Peki? Ayrılmış Bütçe Nedir? 1 midir 5 midir? İnternetten Araklamaya Uygun Logolar Olacağı İçin mi Tabiidir? Uygun Fiyat İçin Uygun Emek mi Harcanacaktır? Yıllardır Bu İşi Yapıyorum Ama Fransız Kaldığım Bir Nokta Oldu Bu,Lütfen Birileri Aydınlatsın.

ecotasarim

🌱Yeni Üye🌱
soru

uygun fiyattan kastınız nedir? (çok iyi bir logo için)

emiliyan

🌱Yeni Üye🌱
yoğurt logosu isteniz ne tarz da olcak peki bu logo biraz acıklama yaparmısınız. ben de ilgileniyorum. bana da mail ata bilirsiniz. msn adresim emidemi_boyk@hotmail.com bir de uluslarası firmalara tasarımlarımız da var. bilginize

xeryx

🌱Yeni Üye🌱
bamboochia@gmail.com mail adresim. iletişim fakültesi reklamcılık öğrencisiyim. Web-Grafik eğitimim var sadece harçlığımı çıkarmak için yapıyorum. Yardımcı olabilirim.