Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

biraz aceleye gelmişti ilk yaptığım afişti Her yaştan dans sevenlere

cimcime_minnaq

🌱Yeni Üye🌱
unw. de yurtta BESYO bolumunde bı ark wardı acıl bı afıs gereklıymıs we bende bıseyler yaptım corel flan yoqqen zorla da olsa buldum we bıseyler yapmaya calsımıstım neyse yorumlarınızı beqlıyorum :wink:
afina3.jpg

Caddy

🌱Yeni Üye🌱
ben afişinizden cok sizin yazım tarzınıza yorum yapmak istiyorum..Siz hangi dilde yazıyorsunuz ? unw. nedir? ''corel flan yoqqen''

sanırım burada da ''beqlıyorum '' derken bekliyorum demek istiyorsunuz.. Bizde sizin daha düzgün en azından türkçe yazmanızı bekliyoruz.

Kolay gelsin.

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
yyeniden çalışılması tavsiye sebebidir.uyumlu olan birsey göremedim.

erdesign

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben afişinizden cok sizin yazım tarzınıza yorum yapmak istiyorum..Siz hangi dilde yazıyorsunuz ? unw. nedir? ''corel flan yoqqen''

sanırım burada da ''beqlıyorum '' derken bekliyorum demek istiyorsunuz.. Bizde sizin daha düzgün en azından türkçe yazmanızı bekliyoruz.

Kolay gelsin.

Haklısın Msn Türkçesi Beni Öldürücel:swear:

kırmızıoje

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐

Kolay gelsin.

evet size sonuna kadar katılıyorum.
bunlar böyle giderse güzel TÜRKÇEmiz bitecek.

AQUAWAY

🌱Yeni Üye🌱
kesinlikle başarılı olmayan bir çalışma...

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
Biz genelde beqleyenlere değil bekleyenlere yorum yaparız:) Çalışman son derece başarısız renk, tipografi, uyum, bütünlük tasarım adına hiç bir şey yok.

zecekic

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
lütfen türkçe konuşalım, türkçe (karakter) yazalım.... emeğe saygım vardır ama çalışma çok eksik

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
caorel flan yoqken bunu wört te (word) yapsaydın be kuzu yaw?
valla en azından derdini anlatmayı başarabildiğin için tebrik etmek lazım ama iş gerçekten çok kötü...

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Hiç bu çalışmayı size göre afişi koyarken utanmadınız mı???hani bazıları diyor ya;yapıcı eleştiri yapın diye ben böyle çalışmalara,böyle ciddiye almadan yapılan ön bilgilere yapıcı eleştiri falan yapmıyorum.Kötü işin neyine yapıcı eleştiri yapayım...Elde tutulcak bir şey yokki o tür işlerde...

cengiz669

♾️Grafik Gurusu♾️
kötü bi çalışma olmuş daha iyisini yapabilirsin bence =)

cimcime_minnaq

🌱Yeni Üye🌱
ark bende ıyı demedım kı calsımama sımdıkı yaptıgım calısmalarıda koycam ılk yaptıgımla sımdıkı yaptıklarımı kıyaslamak ıcın koydum bu afıs calısmasını ayrıca da renklerı koymadım yaptıgım kısıboyle ıstedı we ayrıca bu kadar da assalamayın allah allah

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
ark bende ıyı demedım kı calsımama sımdıkı yaptıgım calısmalarıda koycam ılk yaptıgımla sımdıkı yaptıklarımı kıyaslamak ıcın koydum bu afıs calısmasını ayrıca da renklerı koymadım yaptıgım kısıboyle ıstedı we ayrıca bu kadar da assalamayın allah allah

aşağılanmış olarak algılama lütfen yapılan yorumları...üzülürsün ozaman... daha iyisini yaparsın eminim...sadece biraz araştırma yap... bol bol afiş incele kardeşim...hadi sana kolay gelsin...ama unutma önce kendini eleştirki başkalarının eleştirilerine cevap verebilesin...

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com

Aşağılamak adına kimsenin sana yorum yaptığını düşünmüyorum.Daha 18 yaşındasın site de seni kişisel olarak tanıyabileceğimiz tek iletişim kaynağı çalışmaların ve yazışmaların.Bence özümüzü unutmadan,yabancılaşmadan Türkçemizi yazalım ve konuşalım.Böyle yazarak inan tarz yapılmıyor aksine insanlarda önyargı doğuyor.Hepimizin bildiği gibi bir milleti yok etmek istiyorsanız önce dilini ve kültürünü yok etmelisiniz.Senin gibi güzel bir arkadaşımızın bu tavsiyeleri örnek alacağını,ilerde daha dikkatli olacağını umut ediyorum.
Çalışmana gelince bence renkler üzerinde bir daha çalış ve insan figürünü vektörel olarak denesen daha başarılı olacaktır.
İnternetten bulduğum bir makale çok hoş:
Yil: 1965

"Karsima aniden çikinca ziyadesiyle sasakaldim ve mütehassis oldum... Nasil bir eda takinacagima hükûm veremedim, adeta vecde geldim. Buna mukabil az bir müddet sonra kendimi toparlar gibi oldum, yüzünde beni fevkalade rahatlatan bir tebessüm vardi... Üstümü basimi toparladim, kendinden emin bir sesle 'aksam-i serifleriniz hayrolsun' dedim.."

Yil: 1975

"Karsima birdenbire çikinca çok sasirdim ve hislendim.. Ne yapacagima karar veremedim, heyecandan ayaklarim titredi. Ama çok geçmeden kendime gelir gibi oldum, yüzünde beni rahatlatan bir gülümseme vardi.. Üstüme çeki düzen verdim, kendinden emin bir sesle 'iyi aksamlar' dedim.."

Yil: 1985

"Karsima aniden çikinca fevkalade sasirdim ve duygulandim.. . Nitekim ne yapacagima hükûm veremedim, heyecandan ayaklarim titredi. Amma ve lakin kisa bir süre sonra kendime gelir gibi oldum, nitekim yüzünde beni ferahlatan bir tebessüm vardi.. Üstüme çeki düzen verdim, kendinden emin bir sesle 'hayirli aksamlar' dedim.."

Yil: 1995

"Karsima birdenbire çikinca çok sasirdim ve duydulanimlandi m... Fena halde kal geldi yani.. Ama bu is bizi bozar dedim. Baktim o da bana bakiyor, bu is tamamdir dedim... Manitayi tavlamak için dogruldum, artistik bir sesle 'selam' dedim.."

Yil: 2006

"Abi onu karsimda öyle görünce çüs falan oldum yani ve duygudurumum kabardi... Oglum bu is bizi kasar dedim, fena göçeriz dedim, enjoy durumlari yani... Ama concon muyum ki ben, baktim ki o da bana kesik.. Saril oglum dedim, bu manita senin... 'Hav ar yu yavrum?'"

Yil: 2016

"Ven ay vaz si hör, ben çok yani öyle iste birden ve çok imosinillastim... Off, ay dont nov abi yaa... Ama o da bana öyle bakti, if so asik len bu manita.. 'Hay baby..'"

Yil: 2026

"Onu görselimde duyumsayinca imgelemim almadi ve duyalamam tutariklandi, ben çok yani öyle iste birden ve çok kabarik oldum... Off, ekinsel körlük zihinsel anligimi kapimsadi... Ama o da bana öyle bakti, bu XY bana kesin sevili... 'Herkese mrb..'"

Son düzenleme:

cimcime_minnaq

🌱Yeni Üye🌱
tşkler dıkkatlı olcam her elıstırde kendımı duzeltırım bu dogru ama sunu dan ban abırı acıkalsın haklısınız dıyecme karısnızda zıt bırı var ve ılla boyle olacak dıyo orasını gectım ben yurt ortamında corel yuklu bı bılgısayarı nerden buluyum eger oyle bı fırsatım olsa bundan kat kat guzelı cıkardı ayrıca ben burayı dah ayenı keşfettım o zmanalr bulsaydım bu sıteyı burdna alırdım oyle vektorel cızımelr sımdı kendıem arsıv yapıyorum kı ılerde kolaylık olsun dıye ve ben hala okuyorum adam akıllı pprofesyonel sekılde calsımadım sadece staj yaptım ondada ayak ıslerıı falan yaptım genelde :sadsmile:daha 1 senem var calısmam ıcın sımdı kendı pc me programları yukelıdm we karıstırıp bıseyler ogrenmeye calsıyorum :sadsmile::sadsmile:kendı cabamal bısyeler yapmaya calsıyorum en azından calısmama ıyıde olsa kotude olsa buraya koydum kı elestırı yapılsın dıye ama genelde yazıma elestırı olmus :(:( nerden koyası oldum bu afısı dedırteceler yha :(:(:( ama ben pes etmıyecem her yaptıgım seyı koycam we ılerlıyecem o zman ılk zmanlardakı calısmamla son calsımam arasındakı farkı gorurusunuz umarım
(yorumalrın ıcın tşkelr karantina ''boyle uyarana can feda'' )

LuNaTiC

🏆Pro Tasarımcı🏆
tşkler dıkkatlı olcam her elıstırde kendımı duzeltırım bu dogru ama sunu dan ban abırı acıkalsın haklısınız dıyecme karısnızda zıt bırı var ve ılla boyle olacak dıyo orasını gectım ben yurt ortamında corel yuklu bı bılgısayarı nerden buluyum eger oyle bı fırsatım olsa bundan kat kat guzelı cıkardı ayrıca ben burayı dah ayenı keşfettım o zmanalr bulsaydım bu sıteyı burdna alırdım oyle vektorel cızımelr sımdı kendıem arsıv yapıyorum kı ılerde kolaylık olsun dıye ve ben hala okuyorum adam akıllı pprofesyonel sekılde calsımadım sadece staj yaptım ondada ayak ıslerıı falan yaptım genelde :sadsmile:daha 1 senem var calısmam ıcın sımdı kendı pc me programları yukelıdm we karıstırıp bıseyler ogrenmeye calsıyorum :sadsmile::sadsmile:kendı cabamal bısyeler yapmaya calsıyorum en azından calısmama ıyıde olsa kotude olsa buraya koydum kı elestırı yapılsın dıye ama genelde yazıma elestırı olmus :(:( nerden koyası oldum bu afısı dedırteceler yha :(:(:( ama ben pes etmıyecem her yaptıgım seyı koycam we ılerlıyecem o zman ılk zmanlardakı calısmamla son calsımam arasındakı farkı gorurusunuz umarım
(yorumalrın ıcın tşkelr karantina ''boyle uyarana can feda'' )

Arkadaşım yazdıklarını okuyabildim ama bi türlü anlayamadım. Şimdi ne yazdın ve ne demek istedin? Derdini böyle anlattın ama biz anlayamadıktan sonra ne anlamı kaldı? Biz neden okuma yazma öğrendik? "sunu dan ban abırı acıkalsın" bu ne demek arkadaşım?

serkoy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Türk okullarında mı okudunuz türkçenizi anlayamadım da???