Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

biraz front page biliyorum yeni programlardan haberdar değilim bana yardımcı olabilir misiniz?

berat_623

🌱Yeni Üye🌱
daha çok yeniyim biraz front page biliyorum yeni programlardan haberdar değilim bana yardımcı olabilir misiniz?

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
İsteğin tavsiye programsa yeni değiller ama dreamwever grafik olarakda firework öneriyorum

berat_623

🌱Yeni Üye🌱
Bne dreamwewer bilmiyorum fakat front page bilgim var ne dersiniz..

ensargk

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.buradanindir.net
Arkadaşım frontpagede bişeyler meydana getirebilcek durumdaysan hemen dreamweaver a geç hiç başka programlarda oyalanma çünkü şunu herkes kabullenmiş durumda adobenin prgoramları rakiplerine göre çok daha başarılı ve kullanılabilir.

cyagiz

🌱Yeni Üye🌱
dostum web tasarım seti satıyorum daha önce çok kişiye sattım alanlar çok memnun. amatörlükten profesyonel bir kişiye bile yarayacak geniş bir arşivi de mevcut toplamda 9 cd... ilgilenirsen ...............

Moderatör tarafında düzenlendi:

karaveri

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bencede Dreamweaver'a gecmelisin.... photoshop'a da ağır ağır başlasan senin için fena olmaz.... deneme yanılmayla herşeyi çözersin... temelin varsa gerisi hikaye ben kimseden öğrenmedim... ama türkiyenin en büyük web tasarım firmalarından birisinde yaklaşık 3 yıldır çalışıyorum.....

Son düzenleme:

freedoom16

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.paylasimdukkani.com
Dreamweaver ve Photoshop 'u kullanmanı Tercih Ederim.
Ayrıca Ben Dreamweaver'i veya diğer web tasarım programlarını kullanmanı tercih etmem çünkü html ,css öğren el ile yazdıktan sonra hepsi sıra sıra gelısıcektır.
Programla hiç bi yere gelemezsın kardesım bile programla tek kısılık bır sayfa yapabilir.