Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

biseo afiş tasarımı

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
samsun feza eğitim kurumları ''BİSEO'' bilim sanat eğitim olimpiyatları ön tasarımı;
bseo2008af07mt6.jpg

bseo2008af03si4.jpg

yorum, öneri ve görüşlerinizi bekliyorum...

Benzer konular

can_grafik

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
2 nci si daha güzel olmuş ama bence konularla ilgili imajları çocuklarda kullanırsan birazdaha hareketlenebilir bu arada bende ankaradanım :)

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
her zaman ki yalın, anlaşılır, güzel tasarımların.
çok beğendim. ellerine sağlık.

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
2 nci si daha güzel olmuş ama bence konularla ilgili imajları çocuklarda kullanırsan birazdaha hareketlenebilir bu arada bende ankaradanım :)
teşekkür ederim...
ankaradan olmana sevindim...

her zaman ki yalın, anlaşılır, güzel tasarımların.
çok beğendim. ellerine sağlık.
handemir yorumun için teşekkür ederim...

evet kesinlikle 2side çok güzel.
ellerine sağlık.
MissGraphic yorumun için teşekkür ederim...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Çok şık tasarımlarınız var ersin bey bunu her zaman söylüyorum aşağıdaki çocuk görselinde bence tek bir çizgi ile bütün çocukların kollarını yapsaymışsınız daha hoş olucakmış gibime geldi bu şekile kolların birleştiği yerleri gözüme çarptı benim tabii bu benim nacizane bir düşüncem :) Çalışmalarınız her zaman ki gibi cıvıl cıvıl zevk duyuyor insan bakarken:)

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok şık tasarımlarınız var ersin bey bunu her zaman söylüyorum aşşağıdaki çocuk görselinde bence tek bir çizgi ile bütün çocukların kollarını yapsaymışsınız daha hoş olucakmış gibime geldi bu şekile kolların birleştiği yerleri gözüme çarptı benim tabii bu benim nacizane bir düşüncem :) Çalışmalarınız her zaman ki gibi cıvıl cıvıl zevk duyuyor insan bakarken:)

sevgili Gökhan TEKIN yorumun için teşekkür ederim...
önerilerinizi dikkate alacağım...

N/A9

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok şık olmuş her ikiside ellerine sağlık, yalnız çocukların kolları konusunda kesinlikle Gökhan'a katılıyorum, çünkü benimde ilk gözeme çarpan yer orası oldu..

melekru

🌟Usta Tasarımcı🌟
tebrik ederim çok güzel çalışmalar. bence de ikinci çalışma göze daha hoş görünüyor.
üst taraftaki zemin rengi biraz daha açık olsa yazının boğulmasını önlese daha mı iyi olur acaba?? sizce??

grafikersin

🌟Usta Tasarımcı🌟
İlkİ Daha Modern Olmus İkİncİsİ Renk Yogunlugundan Dolayi BogulmuŞ Gİbİ..
teşekkür ederim...

Çok şık olmuş her ikiside ellerine sağlık, yalnız çocukların kolları konusunda kesinlikle Gökhan'a katılıyorum, çünkü benimde ilk gözeme çarpan yer orası oldu..
teşekkür ederim...

tebrik ederim çok güzel çalışmalar. bence de ikinci çalışma göze daha hoş görünüyor.
üst taraftaki zemin rengi biraz daha açık olsa yazının boğulmasını önlese daha mı iyi olur acaba?? sizce??
teşekkür ederim...

tüm eleştiri ve yorumlarınızı dikkate aldığımı belirtmek isterim...

sarcoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
iki çalışmada gayet güzel olmuş ve iki afişinde farklı noktalarda kullanılması lazım bence.tebrik ediyorum kolaygelsin.

akman

🌱Yeni Üye🌱
ikiside gzel ama iki daha gzl tebrikler

sheker

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben ikisinide beğendim ama 2.de beni çeken birşey var o daha güzel kollar sorunlu biraz o kadar :):)

tugba akay

🌱Yeni Üye🌱
Gercekten Hos Olmus Canli Renkler Olusmus Goze Gusel Hitap Edioo...ellerinize Saglik
:)