Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bitki İlacı Şişe Etiketi ..

Sonay Görkem

👑Efsanevi Grafiker👑
Herkese Kolay Gelsin...

Çalışma Günlerimin İlk Zamanlarında Mecburiyetten(Çünki Daha Hiç Birşey Bilmiyorum) Bana Verilen Bir İş..

Ama Bende Birşeyler Yaptım Bakalım Yorumlarınız Ne Olacak..

DipNot : Grafik- Tasarım 'da Yeniyim..:)

Benzer konular

delikarga

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu yeni dünyaya hoşgeldin

etiket tasarımında ilk dikkat etmen gereken yapıştığı zaman materyalin ilk gözükeceği alan. logo ürün adı gibi daha öncel bölümleri bu alana yerleştirmelisin. içindekiler, gramaj, barkot gibi detayları sağ ve sol alanlara bırakabilirsin. zeminde kullandığın görseli bütün halde kullanıp üzerine verdiğin transparan alanların köşelerini yumuşatmışsın. nasıl fazla font kullanmak estetik olarak uygun değilse, köşeli kare vs.. yoğun olduğu çalışmanda (orta bölüm) kenardaki bölümleride köşeli yapman daha hoş durur. birde efekt, stroke kullanmaktan kaçınıp daha sade ve durağan çalışmalar daha iyi olur. yeni başlıyorsan plugin ve emboss çılgınlığına kapılma. "yeni" ibaresini koyduğun patlangacı biraz daha büyük ve diğerlerinden ayrılabilir bir renkte ve köşelerindeki aşırı çıkıntıları azaltabilirsin. bitki ilacı etiketi, reçel, mevye aroması vs.. gibi bir konsepte benzememeli. görsel seçiminde kullanılacak alanı dikkate almalısı. iyi çalışmalar

emrahkaya

🌱Yeni Üye🌱
bi etiket icin normal guzel lensi cok kullanmamaya ozen goster