Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Biz Akdenizliyiz

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba arkadaşlar bu logoyu bir firmanın yeni başlatacağı bir kampanya için yaptım basım aşamasında fiklirlerinizle bana ışık tutarmısınız...

kullanıcı001

🌱Yeni Üye🌱
yeşil yaprak ve mavi dalgali zeminde bir problem var galiba bir arada bir kare beyazlık kalmış biraz karışık ama hoş bence anlatılmak istenileni gayet anlatmış iç içe kültürler yazı fontunda sempatik biraz daha dikakatle satarsın sen bu logoyu kolay gelsin

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Aslında renkler ve fikir güzel ama sanki herşey birbirine girmiş ve yorucu görünüyor. :S

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
karışık ama güsel ellerine sağlık ....

Countryman

🏆Pro Tasarımcı🏆
Böyle bir logo olmaz. Logoda temel alınması gereken öğeler vardır. Bir logo için çok karışık ve çok renkli.

sensei01

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Mavi ve yeşil sanki bir efeyi simgeliyo ama biraz daha insan figürüne benzerse daha iyi olur die düşünüyorum.

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Öncelikle herkese değerli yorumları için teşekkür ederim fakat bu logo olucak olay afiş ve broşürlerde kulllanılacak bir kampanya için hazırlandı bir firma için değil...

..::onurŞah::..

🏅Acemi Tasarımcı🏅
gözüme direk portakaldaki pırıltı işareti çarptı :S hangi portakal öyle elmas gibi parlar yahu :) hoş bir çalışma olmuş

grafiker_hakan

🌱Yeni Üye🌱
bu logo değildede daha çok afiş lerde aralara geçiş olarak eklenebilir ama güzel olmuş tasarım olarak yapan arkadaşı tebrik ederim

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu serigrafide nasil kullanilacak ben cozemedim ancak guzel olmus

Mirga

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler ediyorum

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
bir tasarımda, bir logoda birden fazla obje varsa bunlardan bir tanesi başrol oyuncusu olmalıdır, senin logonda tüm objeler başrol oyuncusu, zaten karışık yapan da bu, önemli olan objeyi seç ve onu diğerlerinden ön plana çıkar... bence burada en önemli obje biz akdenizliyiz cümlesi...

not: sensei arkadaşım, orada efe olduğunu sanmıyorum, zaten efenin akdeniz de işi yok:) mesajı yanlış almış olabilirsin