Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bizim grubun afişi-ilk denenem (paintlen:) eleştrilere hazırım

rockyemin

🌱Yeni Üye🌱
ui5j.jpg

frocktal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Üst kısımdaki yazı, yani sanıyorum grup ismi okunmuyor. Tutarsız bir çalışma. Rock grubu afişinde grubun ismi, rap müzik türüne yatkın fontla oluşturulmuş. Alttaki "KONSER" fontu da olmamış.

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
paintlen ?

bunu yaptıysan bence sen diğer programlar tanışma :)

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
Tabiki GÜZEL kardeşim :)

tamamını paintle çizmek oluşturmak basit bir iş değil

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
sen bu çalışmayı gerçekten paintkullanarak yaptıysa gayet yeteneklisin :)

mustmaster

🌟Usta Tasarımcı🌟
paitten yaptıgına inanmıyorum açıkcası eger bunu tamamen paintle yaptıysan eli öpülesi birisin derim

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
İlginç! Afiş için her nevi güzel diyemesemde...:
Gitarlarıda mı paint le yaptınız :surprised:
:)

Açıkcası bana paint gibi gelmedi ama:
Ne diyeyim: paint ise; gerçekten yeteneklisiniz(Renk uyumu, amaç ve afiş konusunda aynı şey geçerli olmasa da) :)

İyi çalışmalar.

Son düzenleme:

selmanist

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bana daha çok hazır bir resmin ya da şablonun üzerinde paintle oynanmış gibi geldi. Yani tamamen paint olması hiç mantıklı değil. Çünkü painti bukadar iyi kullanabilen biri bu işe gerçekten meraklı demektir ve vektörel programlardan + photoshoptan mutlaka haberdardır. Ve asla paintte fazladan zaman harcamaz :)

Çalışmaya gelince ilk deneme için çok güzel. Frocktal'ın önerilerini dikkate al derim.

Başarılar.

rockyemin

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar teşekkür ederim
evet paintlen yaptım ama gitarları falan hazır buldum yazı tipini indirdim yani gitar dışında herşeyi paintten yaptım bide alttaki dalga gibi şey olanıda hazır aldım ama kesinlikle paint dışında bir program kullanmadım

Andrerendless

🏅Acemi Tasarımcı🏅
üstte ki "uzak ihtimal" yazısı fazla açık değil. rock grubuna skretch graffiti tarzı yazı pek hoş olmamış. bi de renk uyumunu biraz düzenlersen daha iyi görünebilir. rock asidir. bu tasarımda asilik pek belli olmuyor. benim görüşlerim bunlar :)

AS_MASK

🌟Usta Tasarımcı🌟
Peki arkadaşım davul&gitar olan ortadaki resmin köşelerinidemi paint ile yumuşattın.

ZiyanKaR

🌱Yeni Üye🌱
Bu işe başladığımda arkadaşımın bana bi lafı vardı hic unutmam grafiker demek sadece ps kullana bilen kimse değil yanı sıra ressam olan kimsedir derdi bana...

Bazı arkadaşlar paintle yapıldığına inanmıyor.Lafım onaki program önemli değil önemli olan yetenek ve fikir....

Bu arada gayet güzel bir çalışma olmus bence.... Ama geliştire bilirsin....:wink:

Son düzenleme:

AS_MASK

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bu işe başladığımda arkadaşımın bana bi lafı vardı hic unutmam grafiker demek sadece ps kullana bilen kimse değil yanı sıra ressam olan kimsedir derdi bana...

Bazı arkadaşlar paintle yapıldığına inanmıyor.Lafım onaki program önemli değil önemli olan yetenek ve fikir....

Bu arada gayet güzel bir çalışma olmus bence.... Ama geliştire bilirsin....:wink:

Arkadaşım paint ile yapacagın şeyler sınırlıdır bendemiyorum fikir genişdegil

Yetenek ve fikir gerekli ekipmanlar olmadan sadece fikirden ibarettir

Andrerendless

🏅Acemi Tasarımcı🏅

grafikerlik PS kullanmaktan ibaret değildir arkadaşım. ressamlık tamam, ona lafım yok ama sadece 1 tane grafik programı yok. bence senin arkadaşın eğer grafikerlik yapıyorsa ufkunu genişletmeli.