Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

blurlama ya da mozaikleme

bosstreet

🌱Yeni Üye🌱
öncelikle iyi günler.
ediusu daha yeni indirdim ve birkaç arayüz hakkında video izleyip bilgi edindim.ama benim sorunum ; videoda bir insanın yüzünü mozaiklemek yada bulanıklaştırmak .
bunun nasıl yapabilirim.yardımcı olursanız sevinirim.

edit:şu an uğraştım yaptım.regiondan seçip alanı blurladım fakat sabit duruyor.mesela yüz sağa gittiğinde onunda sağ tarafı blurlamasını istiyorum.

Son düzenleme:

Benzer konular

bosstreet

🌱Yeni Üye🌱
hallettim fakat şimdide kaydedemiyorum yardım edebilcek ?

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
hallettim fakat şimdide kaydedemiyorum yardım edebilcek ?

diyelimki 10 saniyelik bir görüntün var ve mozaikleme yapman gereken şahıs hareket ediyor. 1 la 4 saniyede bir hareket olsun şimdi o hareket olan saniyeleri ayarlayıp kes sonra devam eden saniyelerde mozaik verdiğin bölümlerin başını ve sonunu keserek devam et

1 şa 4 saniyene mozaik verdin kestin, 4 ile 7 de diğer harekete mozaik verdin onuda kestin 7 ila 10 saniyeler arasında da ayrı bir hareket var ve sen bu arada da istediğin yere mozaik verdin ve kestin
şimdi ne oldu videon 3 parçaya bölündü bu 3 parçada da mozaiği ayrı yerlere koyunca mozaik otomatikman hareket kazandı. umarım aklın karışmamıştır.

kolay gelsin...

emrah26_26

🌱Yeni Üye🌱
slm

s.a kurdum programı fakat setiğim yüzün mozaikleyemiyorum bütün video mozaikleniyor nası yapıcam sectiğim yüzü

emrah26_26

🌱Yeni Üye🌱
:smile:
yanlış alanı seçtiğin için ouyor bu, çıkan diyalog penceresinde inside-yerine outside bölümünde işlem yap

tesekkür ederim dün hallettim ya :rofl: region gibi bişi vardı ordan hallettim baya çözdüm programı bi de hani bazı programlarda arkada yeşil bi perde oluo da oraya istedğin resmi yada videoyu koyabiliosun ya onu öğrenebiliceğim bi yer var mı :D

poyrazhan55

🏆Pro Tasarımcı🏆
:smile:

tesekkür ederim dün hallettim ya :rofl: region gibi bişi vardı ordan hallettim baya çözdüm programı bi de hani bazı programlarda arkada yeşil bi perde oluo da oraya istedğin resmi yada videoyu koyabiliosun ya onu öğrenebiliceğim bi yer var mı :D

onunla ilgili benim filtreler ve choromacey dersini indirip izleyeilirsin