Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Boş vakit AFİŞİ :D Yakarız bu gezegeni

grafik_Jİİ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Boş bi zamanımda afişde resmi bulunan ben ve arkadaşlarla öyle eğlencelik:)olsun diye yaptığım bir çalışma.Yorumlarınızı almak istedim.

joledevivrekb7.jpg

Benzer konular

gokbey

🌱Yeni Üye🌱
çok süper ya,,,kendimin acemice tasarladığı film afişini yayınlayacaktım vazgeçtim bunu görünce,,,,ama yazı stili pek uygun olmamış bence

MiNe54

🌱Yeni Üye🌱
Cok güzeL oLmus :D
VeDe qeRcekCi Fida fiLm faLan :D

Mustafa KÜÇÜK

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.mustafakucuk.org
Bende diyorum biryerden yanık kokusu geliyor diye, meğerse Hasan ve tayfası Konya'yı yakıyormuş:D zaten en öndeki şişman kerim tiplemesi bu havayla tek başına yakar bu gezegeni:)
Eğlenceli bir afiş olmuş Hasan tebrikler, bu arada sponsorlarda sağlammış:)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:D bayıldım espri gayet hoş :)
tekniğe gelince gerçekçilik payı çok güzel ama film ismindeki font daha dolgun olabilirdi.

grafik_Jİİ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Açıkcası ismi bir türlü tutturamadım terzi kendi sökügünü dikemez diye laf vardır ya o hesap bi isim bulamadım afişe ve kendime sonra böyle bişey salladık ama yaparken süper eglendik afişdeki gözlüklü arkadaşımda yanımda idi afişi yaparken ben bu arada foto çekimleride şahsıma aitdir :) reklamlarıda araya girelim :) velhasıl böyle bişey çıktı ortaya siz degerli meslektaşlarım gibi hoş oldugunu düşünüyorum ilk başlarda biraz uçtuk fakat konmasını bildik :) tekrar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim...haa font a gelince artık oda kafamı tam boşalttım keyfi aldım tasarımdan isim gibi malum grafikerlerde genel sitrestir font begenmek onuda sizlermaruz görün :D selametle...

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Sponsorlar, karakterler, tasarım herşeyi ile mizahi ve güzel yansıtmışsınız.Fakat font konusunda arkadaşlara katılıyorum.

Hoş bir afiş olmuş, elinize sağlık.

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Yakarız Bu Gezegeni fontunda çok büyük espas sorunları mevcut.

Ayrıca; "Konya' nın ıssız sokaklarından yükselen alevler... Neler oluyor bu şehirde?" olmalıydı.

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
hoş olmuş.. teknik hataları arkadaşlar söylemiş zaten bunun yanısıra filmin senaryosunu da görmek isteriz :D

Nanefu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hoş ve eğlenceli olmuş.. Ben beğendim..

grafik_Jİİ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yapılan yorumları gözönünde bulundurarak gerekli düzenlemeler yapılmıştır:) Teşekkür ederim.

schwarzmadchen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk çalışmanızda font sıkıntısı vardı ama son hali çok güzel olmuş.Ne zaman vizyona giriyor acaba ? :D ayrıca şişman kerim de bu gezegeni yakacak tip mevcut :D

ahmetsngr38

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yazı stili ve öndeki arkadaş sensin galiba o resmin opacity sini azaltsan daha güzel olur yalnız düşünce süper

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Çok iyi bir çalışma olmuş. Çalışmalarını boş vaktinde yapmanı öneriyorum:rofl:. Emeğine sağlık.

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
komik olmuş :)
ellerinize sağlık ortadaki adamın mimiklerinde zaten "yakarız bu gezegeni" imajı var :) arkadakilere göre daha bi yüksek DPIde galiba. ama yinede hoş bir fikir.
başarılarınızın devamını dilerim

alobar-pan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
öndeki adamın magenta'sı diğerlerine göre fazla kaçmış sanki.
bir de fontun içine çok belirgin olmayacak şekilde alev (ya da kor) efekti gömülse nasıl olur die düşünmekten kendimi alamadım =))
ellerinize sağlık güzel çalışma olmuş

S40

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mükemmel olmuş :D
tebrikler kardeşim
muhtemelen bu resimdekiler senin ark.ların dimi :):D

grafik_Jİİ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
saolun arkadaşlar yorumlarınızı dikkate alınıyor ona göre dzenlemeler yapıyorm.

Afişdeki foto çekimleri benimki hariç kendim çektim nikond80 ile.Muhtemelen S40 arka resimlerde beyaz gömlekli olan şahıs benim.:D Saygılar...