Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Boyama kitabında kullanabileceğim vektöreller lazım

cancagzim

🌱Yeni Üye🌱
merhaba;
Boyama kitabında kullanabileceğim vektöreller lazım, paylaşırsanız sevinirim...

Benzer konular

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Boyama Kitabı Yapıyorsunuz ve İçine ekliceğiniz vektörleri başkalarından mı istiyorsunuz.. :)
Kendiniz yapmayı deneseniz de iş tamamen size ait olsa?

melike41

🌱Yeni Üye🌱
Boyama Kitabı Yapıyorsunuz ve İçine ekliceğiniz vektörleri başkalarından mı istiyorsunuz.. :)
Kendiniz yapmayı deneseniz de iş tamamen size ait olsa?

:smile: arkadaşa katılıyorum tabikide yardım istemek ve yardımcı olmak güzel ama siz çabalayıpta bulamdığınızda

cancagzim

🌱Yeni Üye🌱
Düz sade şekilde insan, Doğa, manzara, hayvan gibi figür vectörler lazım. İşim acil olmasa yardım talep etmezdim ki burası zaten paylaşım sitesi , yargılamadan önce sorgulamak lazım.

birde matematikle ilgili vectörler lazım:angel:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Düz sade şekilde insan, Doğa, manzara, hayvan gibi figür vectörler lazım. İşim acil olmasa yardım talep etmezdim ki burası zaten paylaşım sitesi , yargılamadan önce sorgulamak lazım.

birde matematikle ilgili vectörler lazım:angel:

Elbette paylaşım sitesi. Yalnız: paylaşımdan anladığımız bilgi paylaşımı olmalıdır. Ayrıca profilinizde sanat yönetmeni yazıyor. Anlayamadığım konu ise boya kitabı size ait olacak ama içerği değil. Doğru mu anlıyorum?

cancagzim

🌱Yeni Üye🌱
Elbette paylaşım sitesi. Yalnız: paylaşımdan anladığımız bilgi paylaşımı olmalıdır. Ayrıca profilinizde sanat yönetmeni yazıyor. Anlayamadığım konu ise boya kitabı size ait olacak ama içerği değil. Doğru mu anlıyorum?

Ne yapmak istediğimin ayrntısını yazacak da vaktim yoktu açıkcası, merak ettin söyliyeyim yinede, yarım kalan bir iş, onun eksik sayfalarını tamamlamak için yardım istedim fakat istemez olaydım yardımdan çok sorun çıktı karşıma. keşke dedim istemeseydim:sweating: iş halledildi, teşekkürler yinede yorumculara.

allpitirelli

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaş çok açık bir şekilde yardım istemiş demekki olsa vektörden adam zaten yapıcak...
gereksiz yere msj atılmış tamamen size ait olsa filan eminimki onu diyen arkadaş da 1 tasarım yapacagı zaman bu veya bu tarz sitelerden hiç olamasa fikir için yardım ıstıyordur yada arayıp buluyordur.

ama enteresan geldi bi anda tepki.

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
hadi tartışılsın, tasarımcı nasıl yerleştirdiğiyle mi ilgili dir, ne yerleştirdiğiyle mi?

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
adı üzerinde tasarımcı yeniden tasarlamak yeni fikirler ile yeni ürünler ortaya çıkartmak ne yerleştirdiği kendi emeğini taşımalıki bu çalışma bana ait diyebilsin:)

Enverim

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yani elinde olan bir arkadaş yadımcı olsa ne olurdu sanki arkadaşlar hiçte olmazsa bir önek olur oda kendine göre bir şeyler tasarlardı