Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Broşür, Kartvizit, Logo, Afiş ve Sosyal Medya Görseli, Dijital Pazarlama - Türkiye Geneli

korayakin

🌱Yeni Üye🌱
Broşür, Kartvizit, Logo, Afiş ve Sosyal Medya Görseli, Dijital Pazarlama

Program/Seviye: Photoshop CS6

Çalışma Şartları: Serbest Çalışan (Freelancer)

Referanslar: Uludağ Üniversitesi Engelli Öğrenci Destek Birimi Logosu

Eskişehir Gayrimenkul Değerleme

Ulusararası Öğrenci Derneği Gençlik Akademisi

İşle ilgili açıklama: Şu anda mevcut tasarımcılık haricinde bir işim var ancak ek gelir olarak bu işide yapmak istiyorum. Tasarım yapmayı seviyorum ve kendimi de bu alanda geliştirmek için profesyonel bir şekilde çalışmam gerekiyor. Bu yüzden freelancer olarak sizinle çalışabilirim.

Broşür, Afiş, Kartvizit, Logo, Banner tasarımı konusunda tecrübem var. İstediğiniz kompozisyonda tasarım yapabilirim.

Ayrıca sosyal medya, dijital pazarlamacılık alanında da tecrübe sahibiyim. Freelancer olarak sosyal medya yöneticiliği yada danışmanlığıdı yapabilirim.

İletişime geçmek isteyenler mail adresim yada telefonumla iletişime geçebilirler.

E-posta: korayakin@1ktasarim.com

Telefon: 0536 458 96 59

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.