Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

BroŞÜr

ÇİZGİ

🌱Yeni Üye🌱
merhaba
biraz önceki talihsizlik için özür dilerim.
bilmediğimizdendir arkadaşlar yanlış anlamayın

şimdi değerli görüşlerinizi bu broşür için de sunarsanız çok teşekkür ederim
rembror33je2.jpg

bu arada umarım doğru ekleme yapabilmişimdir;)

rembror33ta6.jpg

ama arkadaşlar yazık bana
yeniyiz daha
bizi de değerlendirmeye alsanıza

Son düzenleme:

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu kadar font çeşidi kullanman gerekli miydi (özellikle ilk çalışmada)? Noktala işaretlerine ve imla kurallarına dikkat etmelisin bu her iş için geçerlidir ama özellikle derhane gibi eğitim kurumlarına yapılan çalışmalarda çok daha önemlidir...

ÇİZGİ

🌱Yeni Üye🌱
yazı fontları konusunda haklısın ben de uğraştın biraz
ama imla kurallarını biraz daha açabilir misin rica etsem
bu arada cevabın için teşekkürler

xtrax

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Yazıların yerleşimi şöyle olsa;

İlköğretim
4.5.6.7. ve 8.sınıfllara
(ortalanmış)

Kamp'a
Katılan her öğrenciye,

Satranç takımı hediye

Mevcut santranç resmi yerine hediyenin gerçek resmini koysan daha iyi olurdu,Kampa katılmak isteyenin nasıl bir şey alacağını görmesi iyi olur diye düşündüm.
Arka fondaki Sbs harfleri neyi ifade ediyor bir anlamı varmı seviye belirleme sınavı falan mı?
Çok fazla farklı font kullanmışsın biraz sadeleştir.Renk uyumun güzel çalışmanın yorumlara göre çalışılmış yeni halini tekrar görmek isterim.İyi çalışmalar.

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
4. 5. 6. 7. VE küçük olmalı, hem eğlenin den sonra ünlem ya da üç nokta koymalısın ya da nokta, 27 ağustos yazısı çok karışık, 15: 00 değil 15:00, ikinci çalışmada ades kısmı orantısız, bakınca sende göreceksin zaten ;) vee Matematik'in i'si nedir öyle çözemedim...

Cahit GÜLDEN

Eğitimci Grafiker
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.cahitgulden.com
Yazının kullanılması gerektiği çalışmalarda tasarımcı muhakkak şunları çok iyi denetlemelidir.
1- Fontun okunulurluğu ve amaca uygunluğu.
2- Fontun çalışmada oluşturduğu blok etki.
3- Fontun veya metnin önem sıralamasına göre dizilişi.
4- Fontun yeri veya metnin hacmi (kullanılan kelime ve cümle sayısı)
5- Fontun tasarımda yer alan diğer elemanlarla olan etkileşimi.

Bu listeyi uzatabiliriz ama sen çalışmanı 100 üzerinden kendin puanla bakalım kaç alacaksın (her madde 20 puan :)) )

sercansarigul

🌟Usta Tasarımcı🌟
4. 5. 6. 7. VE küçük olmalı, hem eğlenin den sonra ünlem ya da üç nokta koymalısın ya da nokta, 27 ağustos yazısı çok karışık, 15: 00 değil 15:00, ikinci çalışmada ades kısmı orantısız, bakınca sende göreceksin zaten ;) vee Matematik'in i'si nedir öyle çözemedim...

katılıyorum arkadşıma matematik'in '' i '' si benıde dikaktımden kaçmadı değil ama ellerinize sağlık birazda yardım alırsanız daha iyi olacağınızdan emınım.......

berdushgrafiker

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eleştirileri gayet yerinde yapmış arkadaslar bana söyleyecek pek bir şey bırakmamıslar genel olarak renk uyumu güzel matemetik kursunda matematiği ön plana çıkarman gerekiyor diye düsünüyorum...