Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

broşürü bitirdim

ramazanteke

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar bitirdim sonunda umarım beğenirsiniz
eleştirilerinizi bekliyorum

97012821rr2.jpg

sarcoglu

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
eline sağlık güzel olmuş . benim şahsi fikrim iki maviden biri

ZUCKER

♾️Grafik Gurusu♾️
ya bilemiyorum bişey var beni rahatsız eden...ne olduğunu anlamadım incelicem ama çok fazla daire kullanmışsın...göz yoruyo...bidaha bakıcam...yazılarda net değil benki ondan dolayıda sıkmış olabilir beni...biitrdim demek kolay:) biraz daha çalış üzerinde...yada bi tanesini büyük atabilirmisin...

ramazanteke

🌱Yeni Üye🌱
çok teşekkürler, sağol,:iloveyou:

yazılar henüz belli değil şuan yeri belli olsun diye öylesine yazılmış anlamsız kelimeler var
evet aslında daireleri çok kullandım. resimler dik işin ölçüsü de biraz farklı normal bi A4 değil

Sweetce

🌟Usta Tasarımcı🌟
resimlerin kareler kutular içinde kullanılmısı ayrıca hep hastanenin malzemeleri makineları yatakları vs. yani hastaneye ait bu tarz resimler kullanılması çalışmayı boğmuş oyüzden sıkıcı olmuş bbu tarz resimlerde kullanılsın ama birde insana güven vericek daha farklı, konuyla alakalı yerle alakalı resimler kullanılabilirdi bir kaç espri yapılabilirdi broşür çalışmasını yaparken reklam yaptığımızı unutmayalım. 'sağlığınız için' sloganmı eğer slogansa çok basitleştirmiş çalışmayı iyi bir slogan kullanabilirsin arkadaşım..fontlar hafif kalmış fontları değiştirebilirsin çalışmayı biraz hareketlendirelim canlandıralım kağıt üzerinde kalmasın iş ;) ellerine emeğine sağlık iyi çalışmalar :)

grfk-im

🌱Yeni Üye🌱
sanki ilk yaptğın daha iyi olmuş gibi.yazılar brazdaha düzenli..yinede güzel bi çalışma..ellerine sağlık:)

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
resimlerin kareler kutular içinde kullanılmısı ayrıca hep hastanenin malzemeleri makineları yatakları vs. yani hastaneye ait bu tarz resimler kullanılması çalışmayı boğmuş oyüzden sıkıcı olmuş bbu tarz resimlerde kullanılsın ama birde insana güven vericek daha farklı, konuyla alakalı yerle alakalı resimler kullanılabilirdi bir kaç espri yapılabilirdi broşür çalışmasını yaparken reklam yaptığımızı unutmayalım. 'sağlığınız için' sloganmı eğer slogansa çok basitleştirmiş çalışmayı iyi bir slogan kullanabilirsin arkadaşım..fontlar hafif kalmış fontları değiştirebilirsin çalışmayı biraz hareketlendirelim canlandıralım kağıt üzerinde kalmasın iş ;) ellerine emeğine sağlık iyi çalışmalar :)

katılıyorum sweetce ye . 2. tercihim