Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Brushlara canlı renkler verme Help?

EmsaL

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar yeni yeni brushlarla çalışma yapmaya başladım ama bir türlü canlı renkleri veremiyorum. bu konu hakkındada arama motorundan arama yaptım ama bulamadım yardımedin lütfen.:worried:

handsome_15

🌱Yeni Üye🌱
Bu Konuda Biraz Bilgi verirseniz Cok İyi Olur Bende Bilmiyorum Fazla :(

sLyman

🏆Pro Tasarımcı🏆
yaptığın örneği koymanı tavsiye ederim ona göre çözüm bulalım

EmsaL

🌱Yeni Üye🌱
Her hangi bir resim yani yapıp koysam n' olucak böyle yardım eden olmayınca. !

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Sizden düzgün bir şekilde yaptığınız ve anlatmak istediğinizi daha iyi izah edebilmeniz için örnek istenmiş.

Yardım istiyorsanız istenileni yapar çözüme kavuşursunuz. Ortada size yardımcı olabilmek için mesaj yazan birisi var öyle değil mi ?

EmsaL

🌱Yeni Üye🌱
Anlatamıyorum değil mi herhangi bir resim diyelim. üstünde farklı bir fırçayla renk vermek istiyorum örneğin püskürtme yaptığım halde istediğim renk etiğine ulaşamıyorum. ben bunun için yardım istiyorum isterseniz bu siteden üyeliğimi silin hiç fark etmez benim için ama önemli olan konuları düzgün ve anlaşılır şekilde anlatmak ve yardım etmek sizin göreviniz burası öğretici bir site ama ben brushlarda öğreticilik göremiyorum. genelde fırça türleri yani çeşitlerini anlatan bir konular var ama yapılışını gösteren varsa siz tavsiye edin bende öğreniyim Buyrun hodri meydan ;)

Son düzenleme:

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Anlatamıyorum değil mi herhangi bir resim diyelim. üstünde farklı bir fırçayla renk vermek istiyorum örneğin püskürtme yaptığım halde istediğim renk etiğine ulaşamıyorum. ben bunun için yardım istiyorum isterseniz bu siteden üyeliğimi silin hiç fark etmez benim için ama önemli olan konuları düzgün ve anlaşılır şekilde anlatmak ve yardım etmek sizin göreviniz burası öğretici bir site ama ben brushlarda öğreticilik göremiyorum. genelde fırça türleri yani çeşitlerini anlatan bir konular var ama yapılışını gösteren varsa siz tavsiye edin bende öğreniyim Buyrun hodri meydan ;)

merhaba

Gökhan Bey size daha önce söyledı... eğer isteğinizi daha net bir şekilde anlatırsınız size daha kolay yardım edebiliriz...

üstünde farklı bir fırçayla renk vermek istiyorum örneğin püskürtme yaptığım halde istediğim renk etiğine ulaşamıyorum. demişsiniz... neyin püskürtme yapıyorsunuz? kan mı su mu ya da bilmiyorum.... aslında brush bu sadece şablon.. daha doğar efekt almak için brush üzerine Burn Tool ya da Dodge Tool oynama yapmalısınız...

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
ctrl + j ile yaptığınız layer den bir tane kopyalayın renk verdikden sonra daha sonra ctrl + e ile layerleri birleştirin. Bir kaç kere yapın bu işlemi.
Tam anlayamadım ne demek istediğinizi ama sanırım bu teknik işinizi görür...

EmsaL

🌱Yeni Üye🌱
ctrl + j ile yaptığınız layer den bir tane kopyalayın renk verdikden sonra daha sonra ctrl + e ile layerleri birleştirin. Bir kaç kere yapın bu işlemi.
Tam anlayamadım ne demek istediğinizi ama sanırım bu teknik işinizi görür...

Teşşekkür ederim Öncelikle konuma renk kattığınız için :) bende bu tür bi teknik istiyordum siz bizlerden daha deneyimlisiniz bu tür bir paylaşımlar yaparsanız arada sırada çok makbule geçer hem öğrenmeyen arkadaşlarımız öğrenmiş olur :) bende arkadaşıma söz vermiştim avatar yapıcağım o yüzden farklı brushlarla çalışmam lazım canlılık kazandırmak için fotoğrafına bu tür bir bilgi vermenizi istedim Herşey için çOO..K teşşekürler dediğim gibi Gökhan ustam ARADA BİZE YARDIM :)