Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bu da alkışlanır mı? sizin alkışlanacak birşeyiniz var mı?

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
merhaba sevgili grafiker arkadaşlarım, once forum oyunlarına mı koysam dıye karar veremedıgım konumun eglencelı bır sohbet olabılecegını dusunup buraya koydum..

emınım herkesın alkışlatacak bir anısı belkide bir fıkrası vardır.. bazen çok ilginç, hatta bazen buzzZzz gibi olsa da kıssadan hisselerimiz, anlatmak istediklerimiz vardır... hadı hep bırlıkte once kendımızı sonra da anlatılanları ALKIŞLAYALIM :)

İLKİ BENDEN

1- Efendi Çocuklar
> Lütfen bir alkış benim ananeme zira kendisi geçen gün televizyonda zap
> yaparken, Aydın ve Fatih Ürek'i görünce, 'Ben bunları çok severim,
> mankenlerle falan dedikoduları çıkmıyor, terbiyeli çocuklar' dedi.

2- Çevir çevir
> Bu zamana kadar hiçbir şeyi alkışlatamamıştım kısmet bugüneymiş. Lütfen o
> büyük alkışlarınız pilota 'Uçağı kıbleye çevirin, namaz kılacağım' diyen
> gurbetçi vatandaşımıza gelsin. Haberi gördüğümde ben öyle yaptım da.

bunlar cok sevdıgım bır yerden alıntıdır HOŞUMA GİDEN BU ANLATILARA BİRER ALKIŞ LÜTFEN..
:iloveyou::puke::rofl::kiss1:

sdtr

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mahmut tuncerin lewi's mağazasında 501 alıp kabine girdikten bir süre sonra pantolonu uzatıp "bu küçük geldi 502 deneyebilir miyim" demesini bir yerde okumuştum. her kot mağazası gördüğümde aklıma gelir sırıtırım.

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
bende kardesımın her saat kaç dıye sorusumda abla saat kaçmıyor demesını alkıslıyorummmmm

Moderatör tarafında düzenlendi:

nginus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ananeme alkış: akşam vakti sinan gelmiştir deyip aceleyle eve giderken sormuştum(ki bizim sülalede sinan ismi yoktur).sinan kim diye. meğerse sinan çetin in programını izlicekmiş.

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
benım babaanneme bır alkıs lutfen...
tum dızılerı satır satır ezbere bıldıgı ve tum oyuncuların ozel hayatlarını en ınce ayrıntısına kadar anlatabıldıgı ıcın :) (70 yasında:))

çöpşerbeti

Acemi Tasarımcı
bana bi alkış :) daha özel yetenek sınavına hazırlandığım atölyede gelen tasarım teklifini kapıp küçük ama güzel bi tasarım yaptığım için :)

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
bana bır alkıs daha :)
müşteri yanımda iken bır yandan tasarım yapıp bır yandan musterının duzenlemelerını dınleyıp dıger yandan cep telefonu ıle sevgılımın en sevdıgımız fılmı buldum demesıne sevındıgım ıcın... (o esnada musterı bıle duydu fılmın adını bu yuzden kocaman alkıs) :)

:clapping::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::alkis::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping::clapping:

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bendende anneme bir alkış:her akşam kapıyı açtığında "sen mi geldin"diye sorduğu için:)

yeşim (")

🌟Usta Tasarımcı🌟
annemi alkışlıyorum o dünyanın en güzel yemeklerini yaptığı için...(",)

nginus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
adını bilmediğim ama duyunca koptuğum bir arkadaş için alkış.
annesini arayarak "ben yazokulunu kazandım!"

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
benden canım aşkıma bir alkış ev telefonundan arayıp nerdesin diye sorduğu için aşkıma kocaman bir alkış...

sR-graphic

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bana koskocaman bi alkış sınıfta sölediğim aptal bi sözü unutup hocanın bigün derste bi arkadaşınız böle demişti die altını çizerek sölediğinde kimmiş o aptal die bağırıp sınıfta en kocaman ben güldüğüm ve sınıfın bana dönüp o aptal sensin dediği için:D

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
bana koskocaman bi alkış sınıfta sölediğim aptal bi sözü unutup hocanın bigün derste bi arkadaşınız böle demişti die altını çizerek sölediğinde kimmiş o aptal die bağırıp sınıfta en kocaman ben güldüğüm ve sınıfın bana dönüp o aptal sensin dediği için:D

size gerçekten alkış :)

buket topal

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bende anneme alkış ıstiyorum lise dönemimde boynuma taktığım haç ı müdürün benden alıp annemi okula çağırıp benim okulu örgütlemeye çalıştığımı söylemesiyle anneminde evde bana haçtan gelen şeyi niye takıyosun diyi saatlerce tartıştığımız halde kolyenin hac tan gelmediğini haç sembolü olduğunu birtürlü anlamamasına ( hağla haçtan geldiğini düşünüyo) alkış

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bir alkışta otobüs şöförüne benden olsun sabahın bir körü akbilimi alıp fotoğrafıma bakıpta "çok güzel çıkmışsın"dediği için.
Banada bir alkış ona ağzının payını verdiğim için:)

mySquiTe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bir alkışta kızla tanışmaya gittiğinde ilk sorusu "cep telefonunu kaç taksitle aldın?" olan sonra kızın gitmesine hala şaşıran iş arkadaşıma :)

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
Bir alkışta otobüs şöförüne benden olsun sabahın bir körü akbilimi alıp fotoğrafıma bakıpta "çok güzel çıkmışsın"dediği için.
Banada bir alkış ona ağzının payını verdiğim için:)

bir alkışta kızla tanışmaya gittiğinde ilk sorusu "cep telefonunu kaç taksitle aldın?" olan sonra kızın gitmesine hala şaşıran iş arkadaşıma :)

her ıkısı de superr kesınlıkle ıkınıze de kocamannnn alkıs :)

wornheart

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
böyle güzel konu açan arkadaşımıza :alkis:
dün akşam beni almayan otobüs şoförüne:alkis:
iş verenler ilanında konu açan konusu şu an silinmiş meslektaşlarıma 400 ytl+ yemek verene:alkis: