Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bu da benim yaptığım bir takvim tasarımı

fourth_dimension

🏅Acemi Tasarımcı🏅
denizaltmasatakvimi1bi9.jpg

denizaltmasatakvimi2mh2.jpg

bu çalışma hazırlık aşamasında olan bi çalışmadır ve öneri ve eleştirilerinizi bekliyorum böylece daha da geliştrebileceğimi dşünüyorum şimdiden teşekkür ediyorum.

Benzer konular

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
yazı karakterleri dışında raahtsız eden hiç bişi yok bunda da eline sağlık renkler hoşuma gitti yannıs :)

fourth_dimension

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mesela nasıl olmalıydı yazı karakterleri renkleri mi yoksa fonları mı rahatsız edici

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence çok yaratıcı güzel bir fikir ben de mi kullansam mı acaba

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1 takvim tasarımı yaparken ilk kullanman gereken malzeme 4 mevsim olmalıdır. calışma tam bitmemiş o yuzden yorum yapmak istemiyorum.

fourth_dimension

🏅Acemi Tasarımcı🏅
1 takvim tasarımı yaparken ilk kullanman gereken malzeme 4 mevsim olmalıdır. calışma tam bitmemiş o yuzden yorum yapmak istemiyorum.

bu bitmiş bir tasarım olmayabilir çünkü daha hangi firmaya yapacağıma karar vermedim ve bu arada niye 4 mevsim olarak sınırlandırmalı ki takvim. ben bu takvimde deniz altı canlılarını konu ettim belki başka biri de şifalı bitkiler iya da ne bileyim başka bir başlığı konu alabilir. dimi. yani demek istediğim sınırlandırmamalı tasarımları üstadım.

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu bitmiş bir tasarım olmayabilir çünkü daha hangi firmaya yapacağıma karar vermedim ve bu arada niye 4 mevsim olarak sınırlandırmalı ki takvim. ben bu takvimde deniz altı canlılarını konu ettim belki başka biri de şifalı bitkiler iya da ne bileyim başka bir başlığı konu alabilir. dimi. yani demek istediğim sınırlandırmamalı tasarımları üstadım.

dediğim gibi bitmiş 1 tasarıma yorum yapmak yersizdir. firma bile belli değil. diyelimki petrol istasyonuna yada su ürünleriyle ilğisi olmayan bir firma cıkabilir. tasarımlarda kısıtlamaya bende karsıyım. yalnız tasarımlarda temel ilkeler vardır. mesala 1 lunaparka reklam yapmakla bir bankaya reklam yapmak arasında çok fark vardır. konuyla ilğili mutlaka tasarımına katmalısın.. sevgiler

fourth_dimension

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corel draw arkadaşım sizden rica ediyorum bir daha bitmemeiş tasarımlarıma yorum yapmayınız ve yapmam diyerek de msj yollamayınız. size ii günler diliyorum. burda kimse kimseyi tasarımıma yorum yap diye zorlamıyo sanırım.
size ii günler ve tasarım hayatınız da başarılar.
saygılarımla...

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadasım buraya yoruma acık bir calışma atarsan yorumumu sölerim..

chemaster

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok orjinal olmuş.... ama tartışmayın böyle şeyler için...

Bahtınur YILDIZ

♾️Grafik Gurusu♾️
bence çok güzel olmuş buna bitmemiş diyemeyiz.Çünkü tüm takvim toptancıları takvimlerini bu şekilde basar paketler kaldırır.gerisi sipariş alan matbaaya aittir yada ajansa.
Yani bu iş bitmiş bir iş ve de güzel.

miço

🌟Usta Tasarımcı🌟
bencede güzel bi çalışma daha ne olsun ki!

N/A

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
harika olmuşşş elelrine saglık sen bu işi iyi biliyorsun dewam et dewam et.. gercekten sen 1 tanesin harikasın süpersin ya gercekten cok takdir ettim nediim ya agzımın suyu aktı sizin gibi sanatkarlar olmazsa bu ülkenin hali ne olacak allahtan siz varsınız.. allah sizi basımızdan eksik etmesinn amin..