Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu dijital baskı makinesini almalımıyım sizce? (Vatanabe)

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
Merhaba arkadaşlar. Küçük bir şehirde renkli dijital baskı makinesinden a3 ebatında coğaltma işleri yapıyorum. bunun yanında afiş, broşür tarzı baskı işlerinde de ajans olarak hizmet veriyorum. Müşterilerimin büyük ebattaki çıktı isteklerine cevap verebilmek için bir dijital baskı almaya karar verdim. internet üzerinden yaptığım araştırmalar çok kafa karıştırıcı, herkes kendi makinesinin en iyi olduğunu, alınması gerektiğini tavsiye ediyor. Büyük ebatlı yüksek bir kapasite aramıyorum, maliyeti uygun olsun baskı kalitesi iyi olsun benim için yeterli...

bir arkadaşım ekte özellikleri görünen makineyi önerdi, fiyatı 15.000 YTL, kalitesi iyiymiş.

Ben bu makineyi alayımmı, yada farklı önerileriniz olurmu.

wwwtm5.jpg

AbduRRahmaN_60

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eğer 160'lık makine alacaksan; Melody senin için uygundur...
210'luk alacaksan Phaeton Seiko kafa olandan al..
Eğer dediğin gibi A3 ebatındaki bişey basmak için alacaksan 112'lik Canon İç Mekan Baskı Makinesi al..

roso

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.xstylemedia.com
Pahali bu makine icin. mesela, 8 xaar kafali 160 lik 8160XA makinenin bizdeki satis fiyati 9000USD. Sizin sormus oldugunuz makine o fiyata degmez.

munlu79

🏅Acemi Tasarımcı🏅
başka makina al çin makinaları 2 ay sonra ilk günki gibi basamaz ben kullanıyorum(3 yıl).
içmekan kalitesini alacaksan 10000s al ben bunuda 4 aydır kullanıyorum 4 pas baskıları içmekan olarak kullanıyoruz saatte 20metrekare basıyo 4 pasda 2 pasada 30metrekare
vesaire vesaire işin özü kaliteli baskı için kaliteli makina şart

enstantane53

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok teşekkür ederim arkadaşlar, çok faydalı oldunuz emin olun.

Moderatör tarafında düzenlendi:

birolbirinc

🏅Acemi Tasarımcı🏅
infiniti ve ya türevi 8160 modelllerinden bir alet dış mekan basmak için küçük yerler için iyi ama yok ben iç mekancıyım dersen baskıları arasında fark var bende iç mekanda vardı şu anda dış mekanda var bir birlerini tutmuyorlar dış mekan için küçük ilçeler için iyi sana para kazandırır ama iç mekanı tutturamaz

bakihasan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeş bende iç mekan 140 roland baske var lik var.veya 320 lik dış mekan infiniti var.istersen görüşelim ***********************

elektro

🌱Yeni Üye🌱
bu makina infinitinin çin içine sattığı 160 lık modeli,yanı bunu getıren firma infinitinin fabrıkasından değil çindekı bi bayısınden alıyo.oyuzden makına parcaları %100 çin malı ama piayasada bulunan infiniti 8160 plus makınanın parcaları avrupa.Ayrıca bu makınaya teknık servıs verebılceklerını zannetmıyorum.Kolay Gelsin.

outdoorreklam

🌱Yeni Üye🌱
dijital baskı makinası üreticisiyiz.makinelerimiz,uzun yıllar sorunsuz çalışır.en ucuz,kaliteli ve 3 yıl garantili makineleri biz üretiyoruz.

printerizmir,
forum kurallarını okuyunuz, forumumuza reklam vermek için,
Grafikerler.net - iletişim

ShEwChAt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
deymez birader o para etmez makşna aynı fiyata infinit var elimde daha kalitelisi daha iyisi

ankuyumreklam

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Makinayı alman sorun deyil ama bence satan kişiyi araştırman gerekiyor
aynı kişiden bahsediyorsak serviş anlayışları çokm kötü