Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bu resimdeki daireleri nasıl yaptılar?

Flöresan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arakdaşlar vermil olduğum resimdeki daireleri photoshop da yapmanın kolay bir yolu olduğunu düşünüyorum. Bir tür Brush veya araç olabilir diye düşünüyorum.
Çünkü bu kadar düzenli yuvarlak mouse ile çizilemez?

Acaba bunları nasıl çizdiler?
green_sunbeam_swirly_retro_grunge_background.jpg

Benzer konular

Karax

🌟Usta Tasarımcı🌟
eliptical marquee tool tek tek daireler çizilir sonra farklı renklerle içi doldururulur ardından üst üste büyük altta kalacak şekilde renkli renkli dizilir olay bundan ibaret

ademildec

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.panelcim.com
Bu Freehand ile Çok Kolay Bir Şekilde çizilebilir Ve Photoshop icinde Brush Olarak Verilen siteler Var.

graphicturk

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.graphicturk.com
Arakdaşlar vermil olduğum resimdeki daireleri photoshop da yapmanın kolay bir yolu olduğunu düşünüyorum. Bir tür Brush veya araç olabilir diye düşünüyorum.
Çünkü bu kadar düzenli yuvarlak mouse ile çizilemez?

Acaba bunları nasıl çizdiler?
green_sunbeam_swirly_retro_grunge_background.jpg

bunlar photoshop değil vektörel dosyadan yapılma vektör hallerini araştırma ile bulabilirsin

Flöresan

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
teşekkürler fakat indirdiğim .EPS dosyalarını nere kopyalamam gerekiyor?

Son düzenleme:

zeroth

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eps dosyalarini Adobe Illustrator ile acarak uzerinde degisiklik yapabilirsin.. EPS dosyasi bir nevi elindeki gorselin kaynak dosyalaridir..

remedya

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Herkes istiyor ki hazır küçük program_ciklar, eklenti ya da modül veya plug-inler bulayım atayım ps ta bir yerlere boşyere uğraşmayayım. Ne de olsa yaratıcılık bize mahsus değil ! Uğraşmayalım. Fırçayı al, seç hazır nesneyi, tıkla gitsin. Oldu mu tasarım ? Yaptım oldu!

Arkadaş "Çünkü bu kadar düzenli yuvarlak mouse ile çizilemez?" derken soru şeklinde bir peşin yargıda bulunuyorsun. Bu şekilde hiç bir şey öğrenemezsin. Doğru cümle şu olmalı;
- Bu kadar düzenli yuvarlak çizebilmenin ps ta bir yolu olabilir mi?

Soruları ancak böyle sorduğunuzda bu sitede gerçekten oldukça mükemmel işlere imza atmış profesyonel tasarımcı, eğitmen arkadaşlardan yardım alman mümkün olabilir. Malesef bilginin kestirme bir tuşu yok. Sabırla merak edip, dinlemek, anlamak.

Cevap; shift basılı iken mouse u bir yöne kaydır. Al sana mükemmel yuvarlak, yada rasgele yuvarlak çiz yukardan en boy oranını aynı yap oldu yine mükemmel yuvarlak.

Son düzenleme: