Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

BU zAMANA kAdARKİ ÇİZİM ÇALIŞMALARIM YORUM LÜTFEN:...! RESİMLERİN AÇILMASINI BEKLEYİN BİRAZ BÜYÜK..

rexcespet

🌱Yeni Üye🌱
KÜÇÜKLÜĞÜMDEN BERİ ÇİZİM YAPIYORUM İLK OKULDAN BERİDİR, HEP KENDİM GELİŞTİRDİM HİÇ BİR YARDIM ALMADIM KURSA GİTMEDİM DOĞRUSU GİDEMEDİM... RESİM BÖLÜMÜ OKUMAYI ÇOK İSTEDİM FAKAT İLK MULAKATLARDAN ELENDİM İZMİRDE GİRDİĞİM 9 EYLÜL ÜNİVERSİTESİNDE.. ARDINDAN BAŞKA SINAV YERLERİNE GİDEMEDEN EK TERCİHLE MESLEK YÜKSEK OKULU SEÇTİM MAKİNA TEKNİSYENLİĞİ OKUYORUM FAKAT HALA İÇİMDE RESİM BÖLÜMÜ HIRSI VAR... ÇALIŞMALARIM BUNLAR BUZAMANA DEK YAPTIĞIM ÇOĞU ÇALIŞMALARIM...

ESKİ ÇİZİMLERİMDEN BAŞLAYALIM...

YAŞLI KADIN İLK SOSYAL KİTABIMDA GÖRÜP İNSAN RESMİ ÇİZDİĞİM ÇALIŞMAM...

di-9BNK.jpg

---------------

di-WEWT.jpg

--------------
di-TM39.jpg

di-O9IQ.jpg

-------------

di-WHHM.jpg

--------------

YENİ ÇİZİMLERİME GEÇELİMMMMMMMMM
--------------------

di-QS1T.jpg

di-N0D3.jpg

di-Q466N24K.jpg

di-CO93.jpg

di-F8Z1.jpg

di-PF6H.jpg

--------------------------------------

EN SEVDİĞİM RESİMİMMMMMMMMMMMMMMMMM

di-HO9L.jpg

------------------------------------
ARKADAŞIM...............

di-H95D.jpg

-----------------------

di-W91P.jpg

di-91L2.jpg

di-2HGD.jpg

VE PC DEN TABLET İLE ÇİZDİĞİM 2 RESMİM ..........

di-D864.jpg

di-STTZ.jpg

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...............

seventh

🏆Pro Tasarımcı🏆
tablet ile çizilen çalışmalarınızı çok beğendim ellerinize sağlık

yalnız yazılarınızın tamamını büyük harflerle yazmayın sıkıntı olabilir forum kurallarında mevcut

17. Foruma mesaj gönderirken, boş mesaj göndermek, konuyla alakası olmayan mesaj göndermek, "+1, bence de, güzel," gibi belli bir amacı, paylaşımı olmayan mesaj göndermek, mesajın tamamı bold, renkli, italik ve tamamı büyük harf ile yazmak, alt alta aynı içerikli veya ayrı içerikli mesaj atmak flood (arka arkaya aynı içerikli veya farklı içerikli mesajın aynı kullanıcı tarafından foruma gönderilmesi ) olduğu için yasaktır! Aklınıza sonradan bir şey gelirse, yanlış yazdığınız bir şeyi ya da yanlış grafikleri mesaj içeriğinden düzenlemek için mesajınızın altında cevap yoksa mesajınızda ki DÜZELT butonuna tıklayarak ekleme yapınız. Düzenleme işlemi belirli bir zaman sonra gerçekleştirilemeyeceğinden düzenleme butonu aktif olma özelliğini kaybedecektir. Flood içerikli mesajlar silinir. Tekrarı halinde kullanıcıda art niyet tespit edilirse forumdan uzaklaştırılır...

https://www.grafikerler.net/forum-kurallari-mutlaka-okuyunuz-t48.html

rexcespet

🌱Yeni Üye🌱
:) unutmusum capslock u yazarken :) :S ilk mesajımdı zaten

Jejung

🌱Yeni Üye🌱
Güzel ama çizimlerde oranlama problemin var biraz, daha fazla perspektif çalışmalısın gölgelendirmen eğitim almadığını söylediğin için güzel gerçekten ileriki çalışmalarında başarılar :)

Grafi2007

🌱Yeni Üye🌱
eğitim almadan kendini geliştirerek bu aşamaya gelmek büyük başarı tebrikler

rexcespet

🌱Yeni Üye🌱
Çok teşekkür Ederim Arkadaşlar :)))) hala kendimi eğitmekteyim herzaman bir hata olucaktır elbet ama çalışarak o hatalarıda azaltmaya uğraşıyorum.. :))

rexcespet

🌱Yeni Üye🌱
eywallah kardeşim çok teşekkür ederim orda bağzı çalışmalar yazdığım gibi çok eskide var orta okulda cizdiklerim var ilk resim çok eski mesela senin seçtiğin.. diğerleri yeni