Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Buda ödevim ilk menu çalışmam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BySameTT

🌱Yeni Üye🌱
Bakalım kaç alıcaz hocadan:))

hylcafesamet.jpg

samethayalcafe22.jpg

30x30 a tekı katlanıcak.. 15 e 15 olucak ona göre:))

Benzer konular

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
dekupelerden fena not kırardım ben olsam :) tasarım çirkin değil ama herşey havada olsun, görünsün de havasında. çok özenmemişsiniz, yiyecek ve içeceklere. Menu de adrese gerek yok aslında... inşallah hocanız not konusunda benden daha eli bol bir birisidir :) ellerinize sağlık.

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Fontta türkçe karakteri olmamasından kaynaklananan içeçekler yazılarında sorunlar var onları I olarak yazıp daha sonra nokta eklemeni tavsiye ederim.. Ayrıca eğer HAYAL CAFE yazısıda bu tasarımın içindeyke onun üstüne gitmeni öneririm.. Ama yok o bi extra birşeydi dersen öyleyse kurumsal kimlik devreye girer logon kırmızı beyazken neden menün kırmızı siyah diye sorarım :) ..

tristan78

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.grafiky.com
10 uzerinden, dekupaj sorunlarin icin 1, font secimindeki helvetica/script tutarsizligindan dolayi 1, Fotograflarin tonlamalarindaki cesitlilik/uyumsuzluk tan dolayi 1, Arka kapak adresteki yanlis bloklamadan dolayi 1, fotograflarin hepsinde farkli efektler kullanilmis oldugun icin 1, Logoda hem desen kullanmaya calisip hem de gereksiz bir manipulasyonla deseni yedigin icin 1 puan kirsa 5 aliyosun. : )

timsah_sg

🏆Pro Tasarımcı🏆
10 uzerinden, dekupaj sorunlarin icin 1, font secimindeki helvetica/script tutarsizligindan dolayi 1, Fotograflarin tonlamalarindaki cesitlilik/uyumsuzluk tan dolayi 1, Arka kapak adresteki yanlis bloklamadan dolayi 1, fotograflarin hepsinde farkli efektler kullanilmis oldugun icin 1, Logoda hem desen kullanmaya calisip hem de gereksiz bir manipulasyonla deseni yedigin icin 1 puan kirsa 5 aliyosun. : )

sen baya elibol keseden verdin sanırım benden toplamda 2,5-3 alır 10 üzerinden daha çok zaman ayır decupeye dikkat et :) başarılar...

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Çalışmanın büyük haline daha önce bakmamıştım .. Şimdi baktım ve anlaşılan biri phothoptaki magic toolu çok sevmiş seç at çat yerleştir.. :) kaşıkların yarısı gitmiş.. kaç tane böyle menü gördünüz diye çalışmayı yapan arkadaşa sormak istiyorum :)

BySameTT

🌱Yeni Üye🌱
Haklısınız...
Ama şöyle düşünseniz bizim photoshop dersimiz yok:)Bu çalışma photshopda yapılmış yani daha çok yeniyim... Böyle not verseniz:)

Dilara GENÇYILMAZ

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.dilaragencyilmaz.net
Haklısınız...
Ama şöyle düşünseniz bizim photoshop dersimiz yok:)Bu çalışma photshopda yapılmış yani daha çok yeniyim... Böyle not verseniz:)

Hangi üniversitedesin diye sormak isterim önce.. Daha sonrada photoshop dersiniz olmasa bile magic toola seçip atmayı arka planı şeffaf kaydetmeyi öğrenebildiğine göre sanırım magic toolu kullanmadan önce silgiyle sadece şeklin etrafına küçük bir kontur atarak daha sonra arka planı magic toolla seçerek atsaydınız şekillerin yarısı gitmezdi diye düşünüyorum. :) Biraz daha ilgi özenle daha iyi hale gelir inan.. Bu arada bu çalışmadan kaç alıcağını merak ediyorum .. :)

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
Konsept hoş kırmızı karelerden oluşturdugun zemin yerleştirme vs.
ama ön kapaktaki hayal cefe brush yada vector degişmesi gerek çalışmayı basitleştirmiş.Yazı fontu da öle ön kapakgı tekrar çalışmanı tavsiye ederim.
başarılar..

Nazy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.maxicep.com
yazılar dışında pek bir sağlam birşey yok gibi
arkaplan hazırda vardı
resimerin bir kısmı hazırda vardı
hazırda olmayan resimlerinde halini görüyoruz..
eminimki bu çalışmada en çok uğraştığınız bölüm yazıları yazmaktı...
çok sevgili hocanız size eritme diye birşey öğretmeden bu ödevi istemiş
yada öğretmişte siz mi unuttunuz?

buhara

🌱Yeni Üye🌱
eritme nedir

ben de grafikerlik öğrencisiyim, benzer hatalar bende de oluyor.

"eritme" nedir? çok işe yarayacak kokusu alıyorum..

grafitunç

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bunu üniversite öğrencisi yapmış olamaz.grafik bölümü meslek lisesi son sınıftayım bizde bile böyle hatalar yok.umarım lisedesindir.

serdar61

🌱Yeni Üye🌱
1. resimde güzel bir çalışmaymış gerçekten derken 2. resimde mekan ismini görünce direk olmamış dedim mekanın logosuna göre renk ayarı yaparsan daha hoş durabilir bölece hocanında eli yüksek not yazabilir :) ama çalışma hoş

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.

Konunuzun tekrar açılabilmesi için benimle irtibata geçiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...