Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bugünki yaptığım 15-20 Adet LOGO TASARIMLARI. Sizce ?

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Her türlü fikir ve önerilere açığım, teşekkür ederim şimdiden..
Açılması düşünülen bi web sitesi adına yapılmış çalışmalardır, sitenin içeriğini bende net bilmiyorum..
Logo seçimi karar aşamasında sizce hangisi ?

Haberin_Kalbi_LOGO.jpg

CTRL_z

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
2. ya da 5. :) emeğinize sağlık

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
2.nci sıra ortadaki diyebilirim, üstteki nabız çizgisini alttan geçirin frekans değişimlerinide harfler olarak kullanın derim A larda özellikle ve nabız ile ilgili birde slogan bulmak lazım (türkiyenin nabzını tutyoruz gibi), elinize sağlık, kolay gelsin.

adams43

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
İkinci sırada ortadaki. . . Kalp ritmi süper fikir. Kalp simgeleri bir haber sitesi için basit olur. ama haber ve dünya olaylarıiyle bence çok uyumlu. . .Kolay gelsin

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
CTRL_z teşekkür ettim (;
mrtaxy önerilerini dikkate alıp denicem birazdan çok saol :)
green_eyes , adams43 ve cokyaşakamil saolun teşekkür ederım..

MUSTAFA BAYRALI

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
7. ve 8. çok şık duruyor, haber sitesi için çok uygun bence

M

misafiradam

Guest
slm bi grafiker olarak ve bu konuda eğitım almıs bırı olarak yorumum (bence) hiçbiri suan!
cogunun uzerınde oynanması sart! cogu arkadasın begendıgı işte budur dedıgı logo calısması '' dunya saglık orgutu'' icin daha ideal olmus! ve calısmalrınıza su yuzden yesıl ısık yakamıyorum ya logo sorunlu kendını '' kendı basına'' ıfade edemıyor yada kullandıgınız text tipografi secımlerı yanlıs, cunkı sanmıyorumkı herbırı kendını uzak mesafeden ıfade etsın! saygılar!

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Mustafa B. teşekkür ettim, evet benimde favorim olanlar onlardı ama biliyosun grafikerler kendi favorilerini beğendiklerini seçmez müşteri ve patrona yönelik çalışırlar :) o yüzden hangisini seçerlerse odur :)

misafiradam saol yorumun için. şimdi öncellikle merak ettiğim "haberinkalbi" denildiğinde senin aklına gelen nedir ve logo olarak sen bunu nası ifade edersin ? kalbin içinde dünyayı görüp de bunu sağlık olarak algılaman da cidden ilginç neyse şahsi görüşün. .

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
2.nci sıra ortadaki diyebilirim, üstteki nabız çizgisini alttan geçirin frekans değişimlerinide harfler olarak kullanın derim A larda özellikle ve nabız ile ilgili birde slogan bulmak lazım (türkiyenin nabzını tutyoruz gibi), elinize sağlık, kolay gelsin.

Bahsettiğin olayı biraz denedim ve böyle bişey çıktı, birazda burdan yönlendirildim kalpleri koyduk. Bu hareketli bi logo olarak düşünülüyo tahmin ediceğin qibi çizgi sol baştan soğcak ve tekrar tekrar İ harfinin sonuna kadar qidicek..

222aa.jpg

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bahsettiğin olayı biraz denedim ve böyle bişey çıktı, birazda burdan yönlendirildim kalpleri koyduk. Bu hareketli bi logo olarak düşünülüyo tahmin ediceğin qibi çizgi sol baştan soğcak ve tekrar tekrar İ harfinin sonuna kadar qidicek..

222aa.jpg

bence güzel olmuş, elinize sağlık.

buda benim gözümden, kolay gelsin.
Jkty2.jpg

ahmetbroke

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu cok güzel olmus eline sağlık
Jkty2.jpg

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
bu da iyiymiş :) eline sağlık..

Merhaba Teoman :)
Konuyu bir süredir takip diyorum. Yaptığın logolara bakınca benim de aklıma mrtaxy' nin fikri gelmişti. Fakat bir fikir birkaç kişinin birden aklına geliyorsa konuyla alakalı biraz daha düşünüp daha farklı bir şeyler bulmak gerekebilir.
Zira bu fikri ben bir yerden anımsıyor olabilirim.
Tebrik eder, paylaşımlarının devamını dilerim.

bence güzel olmuş, elinize sağlık.

buda benim gözümden, kolay gelsin.
Jkty2.jpg

Ben "A" harfinin ortasındaki çizgileri koymadan hayal etmiştim. Göz zaten A harfini çizgisiz de tamamlıyor. Ayrıca İ harfindeki noktalamalarda kullanılan kalp şekli sakil duruyor. Font ile ilgili de çalışmak lazım. Arkadaşımıza katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Son düzenleme:

te0man

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.3dreamaker.net
Konuyu bir süredir takip diyorum. Yaptığın logolara bakınca benim de aklıma mrtaxy' nin fikri gelmişti. Fakat bir fikir birkaç kişinin birden aklına geliyorsa konuyla alakalı biraz daha düşünüp daha farklı bir şeyler bulmak gerekebilir.

Ben "A" harfinin ortasındaki çizgileri koymadan hayal etmiştim. Göz zaten A harfini çizgisiz de tamamlıyor. Ayrıca İ harfindeki noktalamalarda kullanılan kalp şekli sakil duruyor. Font ile ilgili de çalışmak lazım. Arkadaşımıza katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim.

Merhaba Nur öncelikle teşekkür ederim. Evet üzerinde duruldukça farklı yerlere çekilebilir herkesin bakışı ve tarzı doğrultusunda. "A" harfinin orta çizgisi olmadan bir deneme yapabilirim gayet hoş bir fikir buda (. Zaten logoları paylaşmamın amacı da buydu farklı fikirlere ortak olmak. Yorum ve önerin için saol (.

• Beğen
Tepkiler: Nur

mrtaxy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu da iyiymiş :) eline sağlık..
teşekkürler
Budur, Diğerlerine Gerek Yok.

bu cok güzel olmus eline sağlık
Jkty2.jpg

teşekkürler arkadaşlar, nur hanım sizinkide farklı bir bakış açısı, denenebilir ve geliştirilebilir, bende zaten bunu arkadaşa fikir vermesi açısından yaptım gerisi ona kalmış ;)

razis42

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ßencede qüzeL... eLine saqLık.