Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Buhara Restaurant - Samsun/Bafra - Logo tasarımı

misek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
2360.jpg

2367.jpg

2371.jpg

Ham haliyle yolladım. Çok daha işi var. Tabak ve yanlarında çatal bıçak. Ortada Buhara şehrinin süliyeti mevcut. Karalama olarak istendi bende bu şekilde yapıp gösterdim. İlgilenirseniz üzrerinde çalışacağım dedim. Önerilerinizi merak ediyorum. (Rutujluk yerler var çatal-bıçakta özellikle) Teşekkürler.

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
2360.jpg

2367.jpg

2371.jpg

Ham haliyle yolladım. Çok daha işi var. Tabak ve yanlarında çatal bıçak. Ortada Buhara şehrinin süliyeti mevcut. Karalama olarak istendi bende bu şekilde yapıp gösterdim. İlgilenirseniz üzrerinde çalışacağım dedim. Önerilerinizi merak ediyorum. (Rutujluk yerler var çatal-bıçakta özellikle) Teşekkürler.

Paylaşımda bulunduğunuz için teşekkür ediyorum :smile:
Bir eskiz olarak değerlendirecek olursak eğer, hoşuma gitti.
Font ile oynanabilir. Dediğiniz gibi çatal, bıçak ve siluet düzeltilirse daha hoş duracaktır.
Ayrıca bir konuda fikrimi belirtmek isterim; "Buhara" yazan kısımda, "a" harfi ile siluet arasında oluşmuş geniş beyaz alan gözü biraz rahatsız ediyor. Üst kısmı (yani Buhara siluetinin bulunduğu kısmı) mirrorlayarak, o boşluğu "b" harfinin üstüne denk getirebilirseniz, hem "b" harfi rahatlamış olur, hemde o boşluk kaybolur.

Paylaşımlarınız devamını diliyorum :)

misek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Paylaşımda bulunduğunuz için teşekkür ediyorum :smile:
Bir eskiz olarak değerlendirecek olursak eğer, hoşuma gitti.
Font ile oynanabilir. Dediğiniz gibi çatal, bıçak ve siluet düzeltilirse daha hoş duracaktır.
Ayrıca bir konuda fikrimi belirtmek isterim; "Buhara" yazan kısımda, "a" harfi ile siluet arasında oluşmuş geniş beyaz alan gözü biraz rahatsız ediyor. Üst kısmı (yani Buhara siluetinin bulunduğu kısmı) mirrorlayarak, o boşluğu "b" harfinin üstüne denk getirebilirseniz, hem "b" harfi rahatlamış olur, hemde o boşluk kaybolur.

Paylaşımlarınız devamını diliyorum :)

Aslında gördüm o dediğiniz konuyu lakin süliyet bire bir olmaz diye müdahele edememiştim. Teşekkür ederim. Şu konuda da yardım edebilir misiniz acaba?
https://www.grafikerler.net/photoshop-vector-sample-text-here-t108295.html

istakozzz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
genel olarak güzel dediğin gibi biraz daha işlenirse daha güzel olacağına inanıyorum...

yahyayilmaz

🌱Yeni Üye🌱
siluet ve renk güzel olmuş fakat Buhara ve Restaurant yazı karakterleri uyumsuz logonun geneli ile uyumsuz farkıl bir yazı karakteri kullanmanızı öneririm, kolay gelsin

misek

🏅Acemi Tasarımcı🏅
siluet ve renk güzel olmuş fakat Buhara ve Restaurant yazı karakterleri uyumsuz logonun geneli ile uyumsuz farkıl bir yazı karakteri kullanmanızı öneririm, kolay gelsin

Öneri için teşekkürler. O zaman tek düze olmuş olmaz mı? Zaten kullanılan font her yerde karşılaşılacak bir font değil.