Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bulamadım bende kendim yaptım (Türkiye İçin Ambulans Logo)

sakindeli

🌱Yeni Üye🌱
arkadaki finansbank logosuna benzer şeyi kaldırıp farklı bir fonda çalışırsan daha güzel olacak eminim.

grafideal

🌟Usta Tasarımcı🌟
bana göre hiç bir grafik değeri yok. bu arada logo neden photoshop da çizilir anlamadım. logo dediğimiz olgu vektörel olmalı her baskı tekniğine ve görsel uygulamalarda sorun çıkarmayacak kusursuzlukta bir çizime sahip olmalı. bu benim fikrim tabiki siz ne düşünürsünüz bilmem. bence böyle bir logo kullanımda olsa gördüğümde ilk anımsayacağım şey bir alman hastanesi yada avrupanın özel bir hastanesi olur. özgünlük anlamında birşeyler katmalısınki görsel anlamda zihinlerde yerini alabilsin. çalışmalarının devamını dilerim.

aliustatales

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.srehber.com
Ustalar konuyla ilgili bilgisi olan varsa anlatsın ama bildiğim kadarıyla bu tür logolardsa her şeklin özel anlamı vardır. Tıpkı Kızılay ile kızıl haç arasındaki fark gibi. Eğer yanlış bilmiyorsam bu ayyıldız arkasındaki şekil de bir çeşit haç. Eğer böyle bir proje hazırlanacak sa kızılay üzerine olmalıdır saygılar...

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
beğendim ama tabiki bayrağı kullanırken biraz daha dikkatli olmak gerek...

baris_43

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Kızıl Haçla, Ayyıldızı çorbalamak çocukça bi cehaletin verdiği boş bi uğraş. aksini düşünemiyorum zaten. Kendine faydalı işlerle uğraş arkadaşım...
Bu arkadaş kendi cehaletini sunmuş malesef ortaya çünkü kızıl haçla ucundan yakından alakası olmayan bu logonun gerçek anlamı bu resimdeki gibidir.
yaamyldznnanlamof1.jpg

bu logo standar bir logodur yani değiştirilemez aşağıdaki örnekte görüldüğü gibi sembol değişmeden uyarlanabiliyor bende bize uyarlamaya çalıştım.
due20north20paramedic20lz3.jpg
Cahillikle karşılayan arkadaşların cahilliklerine gülüyorum.

ussamx

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Türk bayrağı bu şekilde kullanılamaz doğrudur ama normal renklerinde ve ölçülerinde kullanılabilir....

Ayrıca bunu kullanmak için sanırım izin almak gerekir ilk başlarda olmasada ileride fark edilince sorunlar çıkacaktır uygun bir kaç logo hazırlandıktan sonra ilgili bakanlıkla temasa geçilmesi yerinde olur...

baris_43 arkadaş çok iyi gözlemlemişsin yerinde bir konu ama logo için aynı şeyleri söylemek zor...