Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

htc82

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sayfa açılmıyor arkadaşlar donduruldu mu ki

notorious

🌱Yeni Üye🌱
Vallahi hic bi ise yaramadi nedense... Sanirm ben yapamadim ama ornek resimdeki kadar iyi sonuc alan varsa yardimci olursa sevinirim...
Saygilar

cumali12

🌟Usta Tasarımcı🌟
sağol arkadaşım paylaşımın için. kesin lazım olacak bi action.umarım tüm resimlere verdiğin resimdeki gibi etkide bulunur.

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaslar ben indirdim ama açılan sey,photoshop sayfası ve o anda photoshopta çalıştıgım resim çıkıYo karsıma..neden? :(

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
actionu nasıl kullanacağınız forum içerisinde açıklandı daha önce
elbette çalıştığınız resim gelicek
sonra actionu çalıştırın ve bitmesini bekleyin

-(siyah)-

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Paylaşım için çok teşekkürler :emo: Valla bu sıralar böyle birşeye ihtiyacım vardı,fotoğrafalar için,çok teşekkürler

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
süper paylaşım olmuş bu. teşekkürler.

inci_merve

🌱Yeni Üye🌱
Photoshop CS2 bunun şifresini bilen biri bana gönderebilir mi?

rosespring

🌱Yeni Üye🌱
Ben daha yeni photoshop kullanmaya başladım. O yüzden çok fazla şey bilmiyorum. Bu paylaşım çok güzel gerçekten indirdim ve sonunda kullanmayı başardım ama bi sorum olucak benim resimlerim örnekteki kadar net olmuyo acaba bu resimleri telefonla çektiğimden dolayı mı oluyodur? yoksa işlemi uygularken bi hata mı yaptım? bu konuda bilgilendirirseniz çok sevinirim.

besa

🌱Yeni Üye🌱
Paylaşım için teşekkür ederim...Fakat ben uyguladığım resimde bir sonuç alamadım...

grafiker.iso

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Bir deli bir kuyuya bir taş atmış; kırk akıllı çıkaramamış. Bulanık fotoğraf netleşmez. Küçük fotoğraf büyümez. Bu tür aldatmalar ancak filmlerde olur.

deiem29

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben kullandım ama photoshop da yapılabilen netleştirmeyle nerdeyse aynı bence gereksiz bir paylaşım

sezgi-sirin

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben indirip kullandım hala da kullanıyorum. çok memnunum. tavsiye ederim arkadaşlar.

jimmy_can

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar uzun süredir fotoğraflar üzerinde oynama yaparım ama bazı arkadaşlarımın dediği gibi flu fotoğraf düzelmez küçük fotoğrafta büyümez
olmaz demiyorum olur ama bunun için bi action kullanmaya gerek yok sharpen menüleri bu konuda işinizi görecektir