Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bunlarda benim illüstrasyon çalışmalarım

enfed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
7yildizne9.jpg

Benzer konular

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
gök yüzünü fotoğraftan vektöre çevirmişsin sanırım çok sırıtıyo onun dışında orjinal olmuş eline sağlık

enfed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tesekür ederim söylediklerini dikkate alıcam

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
ön kaportayı çok uzatmışsın jantlardaki perspektifik ve ölçülerinde sorun var kapı kolunu unutmakla beraber kapı fazla içeri gömülmüş hissi veriyo bide rüzgarlığı eksik bu tarz sanal modifiyeleri orjinal fotolar üzerinden yapınca çok daha iyi duruyo aslında modifiyede vectöreller pek gerçekçi olmadığı için çizgi filmleri anımsatıyo ama yinede güzel iyi bi tunersin sanırım :D

enfed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben yeni mezun oldum bu sene onun için tecrübesizim düşüncelerinizi önemsiyorum dikkate alıcam teşekürler...

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
bu gayet iyi olmuş yav koyma şunları bende amerikan hastalığı var saten :D fena oluyom

mc_mrt

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gravideo.org
Tebrikler Hocam. Bu Çalışmaları Yaparken Grafik Tablet Kullanıyormusun ? Yoksa Mausla mı Yapıyorsun ?

enfed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mause ile yapıyorum açıkcası çokda zor olmuyor denesen sende yaparsın mc_mrt

enfed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yorumlarınız için çok teşekür ederim arkadaşlar...

paprica

🌱Yeni Üye🌱
yardımcı olursanız sevinirm

:))adobe illustratör öğrenmek istiyorum, yardımcı olabileceğiniz bildiğiniz site var mı?

mc_mrt

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gravideo.org
Doğru Yere Geldin Bende Senin Aradığın Şeyi Arıyorum Ama Bu İşibilen Arkadaşlar Şu Aralar Çok Yoğun Galiba

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
:))adobe illustratör öğrenmek istiyorum, yardımcı olabileceğiniz bildiğiniz site var mı?

Seninkisi bakkal dükkanına buralarda bakkal varmı demek gibi bir şey olmuş. Bir bak etrafına neler göreceksin =)

ultrahmet

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben amerikan arabasını beğendim fakat kırmızı arabadaki hatlar belirgin değil umarım daha iyi çalışmalar yaparsın tebriklerrr...

enfed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
teşekür ederim ultrahmet aslında ondada belli idi ama burda öyle gözüküyor olsa gerek ama yorumların için teşekür ederim ....

Androit

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
dedimya güzel ama bu işi benimde ögrenmem lazim istanbul piyasasi almiş gidiyo :D benimki piyasa degil zevk ögrenip sizlerle paylaşcam :D

xtrax

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Enfed yaptığın kırmızı araba çalışmandaki yazı dikkatimi çekti FXX bu perspektifte öyle gözükmemesi lazım biraz daha yazıyı genel perspektife göre oturtman yani eğmen lazım gibi geldi.
+ O tek sileceğin ortada ne işle meşgul olduğunu anlayamadım,yağmur yağıyorda silecekler çalışıyorken silecek mi bozuldu ortada kaldı yoksa gerçekten spor arabalarda silecek ortadamı durur.Silecek boyunun camı geçmesi ve kaportaya sürtmesi normal mi?

enfed

🏅Acemi Tasarımcı🏅
xtrax arkadaşım şöyle anlatıyım FXX konusunda haklısın ama bişey diyemem ama silecek gerçekten öyle duruyor istersen resmi yollayım orjinal halie bak yani öyle gördüm vede çizdim ama yorumlarınızı dikkate alıcam tesekür ederim...

ceno

🌱Yeni Üye🌱
son çalışma çok iyi olmuş. diğerlerinde; özellikle kırmızı arabada perspektif hataları oluşmuş. dikkate almalısın. ama genelde iyi....
aralık vermeden çalışmalara devam ;)