Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bunlarda benimkiler

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
bunlarda benim çizimlerim daha iyileri vardı bunlara çok fazla özenmedim açıkçası ..diğer resimlerimi kaybetmişim bide baya bi büyük görünüyo küçültmedim daha iyilerini hazırlayıp en kısa zamandsa göndermeye calışacam :emo:

dsc00249ls3.jpg

dsc00250ju4.jpg

dsc00251qm4.jpg

Benzer konular

CeReNN

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çalışmöaların hoşuma gitti arkaşım yalnız bitraz daha koyu olması gereken yerlerde daha koyu yapsydın açıkcası çok daha hoş olurdu
mesela saksının altı koyu olması gereken yer ama ben göremedim .ellerine sağlık başarılarının devamını dilerim

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
tesekkür ederim fazla özenmedim bunlara resim kalemiyle çizmedim normal uçlu kalemle çizdim ondan dolayı gölge atamadım fazla daha iyilerini atacağım yakında

penelophi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bu işle sevdiğin için mi alakalısın. Eğitimini alıp almadığını merak ettim ? ondan sonra yorum yapsam daha ii olur

Ali KASAPOĞLU

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.alikasapoglu.com
ilk resimdeki kanatlarda sorun var..kanat omuzları yatay değilde dikey olarak kesiyor...özen gösterilmemiş olarak güzel çalışmalar..
Durmak yok çalışmaya devam...

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
1 ve 2 super calisma olmus kardes eline saglik

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yorumlarınız için herkese tesekkürler , hataları şimdi daha iyi gördüm diyebilirim ..
3-4 ders kadar bir eğitim aldım aslında. Güzel sanatlara girmek istiyordum sınavlara giremedim şimdi sadece sevdiğim için yapıyorum...Resimlere oturup saatlarce uğraşmadım en fazla 10-15 dk lık çizimler tamamı..

penelophi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
eğitim almamış birine göre bence gayet ii işi sıkı tutarsan çok daha güzel şeyler ortaya çıkar objeleri incelemeni tavsiye ederim saksıda problem var bence çalışmalarından gördüğüm kadarıyla problemleri çabuk aşacağın belli

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
sağolun en iyi şeyleri çıkarmaya gayret edeceğim