Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Burak ve Kareleri (Yorumlarınız lütfen)

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Ben fotografcııga yenı başladım ve amatörce cekımler yapıyorum ve fotograf cekmek cok hosuma gıdıyor sızce ilk cekımlerım nasıl olmuş lutfen yorumlarınızı yapınız onlar benım için cok değerlı...

fotolar031tk0.jpg

Perdeler ve uzerinde yaptığım biraz oynamanın sonunda böyle birşey cıktı karsıma.

fotolar037gm4.jpg

Objektifime takılan bir sarmaşık...

fotolar045kr1.jpg

Bulutlar giderken ...

Yorumlarınız lutfen iyi ve ya kötü beklıyorum...

Benzer konular

burcuozenxx

🏆Pro Tasarımcı🏆
Perdeleri beğenmedim açıkçası. Bulutlar fena değil. Ama emeğine sağlık. Daha güzel kareler yakalaman dileğiyle. İyi çalışmalar.

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
Perdeleri beğenmedim açıkçası. Bulutlar fena değil. Ama emeğine sağlık. Daha güzel kareler yakalaman dileğiyle. İyi çalışmalar.

evet bılıyorum daha bu calısmalar ılk calısmlarım herhangi bir amaç ıle yapılmıs calısmalar değil yanı daha ii bir fotografcı değılım :D:D:D yarumunuz için teşekkürler...

ozzy***

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bnce fotoğraf çekmeye başlamadan önce bilgi edin. ışık bilgisi renk bilgisi vs.
çektiğin fotoğraflarda hiç bi anlam görsel bişe yok.
çektiğin fotoğraf makinasıda önemli ama hayal dünyanı genişlet.
mesela o bulutları çekerken daldaki kuşu çek bi anlamı olsun dimi =D
fotoğrafla ilgilenmediğim için yanLış eleştride yapmış olabilirim kusura bakma ama ben fikrimi söledim.

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
bnce fotoğraf çekmeye başlamadan önce bilgi edin. ışık bilgisi renk bilgisi vs.
çektiğin fotoğraflarda hiç bi anlam görsel bişe yok.
çektiğin fotoğraf makinasıda önemli ama hayal dünyanı genişlet.
mesela o bulutları çekerken daldaki kuşu çek bi anlamı olsun dimi =D
fotoğrafla ilgilenmediğim için yanLış eleştride yapmış olabilirim kusura bakma ama ben fikrimi söledim.

tabikide ben buraya neden fotolrımı koydum yanlıslarımı ve eksıklerımı bulup onları duzeltmek için bu yorumunuz için cok teşekkür ederim dıkkate alacagım ...

zaten cektıgım ve hosuma gıden fotolarımı bu baslık altında toplayacagım gelısme varmı yok mu o zaman anlarız :D

ysndkn

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
yanlış ama eleştirmek istedim.. fotoğrafların çok bulanık.. ozzy*** nin dediği gibi ışık ve renk bilgisi edinmelisin.. ayrıca photshoptan anlıyorsan mesela sarmaşıkları aç backgroundu kopyala ve screen mode'u overlay'e getir.. bulanık olduğunu farkedeceksin.. iyi çalışmalar..

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
ysndkn kardeşim yorumun için teşekkür ederim dedıklerınıze uymaya calıssacagım...

efograf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
burak sen şimdi de fotoğrafçı mı olmaya kara verdin :D resimler güzel kardeşim de çok amatör oldu daha iyileri her zaman daha iyileri için :D:D:D

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
burak sen şimdi de fotoğrafçı mı olmaya kara verdin :D resimler güzel kardeşim de çok amatör oldu daha iyileri her zaman daha iyileri için :D:D:D

abi herşey sanat için :D:D:D calısa calısa her işin ustesınden geleceğime inanıyorum tabi sizlerin doğru eleştirileri ve yardımlarıyla ...

tekrar söyluyorum hersey sanat için...:D:D:D

ayrıca her yerde her zaman her sekılde varız:D

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
konu yanlış yerde açılmamış mı?
kültür ve sanatla ilgisi ne anlayamadım.

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
konu yanlış yerde açılmamış mı?
kültür ve sanatla ilgisi ne anlayamadım.

bir seş sormak istiyorum bir yaptıklarının sanat olabılmesı için bir krıter olması mı lazım o kısının sanat anlayısı bu varmı daha ötesi bu msj ı başka konularda da yapmıssın insanların kalbını kırıcı ve sanattan soğutucu hareketlerde bulunmayınız lutfen...

efograf kardeşimin konusunda ki eserleri hakkında da böyle bir eleştiride bulunmussunuz fakat yenı başlayan bizler için bence 10 numara cekımler ve bence sanat ve hatta kulturel pozlar içeren kareler lutfen iyi düşünün insanların yorumları ve sanatları farklıdır...

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet bu seferde doğadan daha doğrusu bizim terastan:D:D:D fotograflar cektım bakalım beyenecekmısınız???

fotolar014fx9.jpg

fotolar007fg7.jpg

fotolar008lm2.jpg

fotolar013gz7.jpg

sizce nasıl kareler yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
son cektiğim fotolara yorum yapacak yok mu :S

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
fotolar güzelde sen biraz daha küçük ebat koayrsan insanlarda fotoğrafları rahatlıkla görüp yorum yaparlar...

efograf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
1 Ve 2. Resimler Iyi Görünüyor Diğerleri çok Amatör 1 Resimde ışığın çiçeğe Yansıması çok Keyifli Görünüyor Ikicide Ise Makro çekime Bayıldığım Için Gözümü Hoş Geldi Dalıda Netlemeseydin Tam Bi Makro Olucakı Ve Daha Hoş Görünecekti Emeğine Sağılk

burakosar

🌟Usta Tasarımcı🌟
yorumlarınız için teşekkürler uyarılarınızı dıkkate alacagım...