Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bütün kadınlar çiçektir (bakış açısı)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
:D ben daha hangisi olabilirim diye karar veremedim :p

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
irem paylaşım için teşekkürler :) gerçekten çok güzeller :) biz bayanların zaten çiçek oldugunu biliyorduk erkeklerde öğrenmiş oldu sayende:))

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
irem paylaşım için teşekkürler :) gerçekten çok güzeller :) biz bayanların zaten çiçek oldugunu biliyorduk erkeklerde öğrenmiş oldu sayende:))

Bence beylerde biliyordu hatırlamış oldular :D:D

MiRaY GÜÇLÜ

👑Efsanevi Grafiker👑
emij.jpg

Kuzucum nasılız hihih çiçek bahçesi gibi emi:D:D

Son düzenleme:

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
bütün kadınların çiçek olduğu konusunda sizlerle hem fikirim sadece hangi çiçek ona karar veremedim :) paylaşım için tekrar çok teşşekürler resimler çok harikalar ve güzel düşünülmüşler :)..
paylaşım için ellerine emeğine sağlık :)
bu arada yukarıdaki bayan çok cici olmuş :):)

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bütün kadınların çiçek olduğu konusunda sizlerle hem fikirim sadece hangi çiçek ona karar veremedim :) paylaşım için tekrar çok teşşekürler resimler çok harikalar ve güzel düşünülmüşler :)..
paylaşım için ellerine emeğine sağlık :)
bu arada yukarıdaki bayan çok cici olmuş :):)

Hangi çiçek evet işte esas nokta o :p Rica ederim :angel:

emij.jpg

Kuzucum nasılız hihih çiçek bahçesi gibi emi:D:D
süper seçimler aynı biz :D:D

bayıldım bunlara ben emi :D:D:D

Son düzenleme:

hâyâ

🌱Yeni Üye🌱
Bencede çiçektir KAtılıyorum .Ama sevmediğim özellikleri yok değil mesela bir yere gittiğinizde bir bayan gelecekse 2 saat beklemeniz gerekecektir süslenmeleri o kadar sürüyo, veya çok konuşuyolar dedikodu severler, bir ortamda erkeklerin muhabbeti işte yaşadığı olayı anlatır ,askerlik anısını anlatır dinlemek ister insan bayanlar ise birbirini çekiştiririr anca :))

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bencede çiçektir KAtılıyorum .Ama sevmediğim özellikleri yok değil mesela bir yere gittiğinizde bir bayan gelecekse 2 saat beklemeniz gerekecektir süslenmeleri o kadar sürüyo, veya çok konuşuyolar dedikodu severler, bir ortamda erkeklerin muhabbeti işte yaşadığı olayı anlatır ,askerlik anısını anlatır dinlemek ister insan bayanlar ise birbirini çekiştiririr anca :))

Bu şekilde düşünmek biraz da olsa polemiğe sokabilir. Bence biz bunu hiç duymayalım :angel:

İremim paylaşım için teşekkürler :kiss1: (süsün burda bile belli:p)

Rica ederim canım benim. "süsün burda bile belli:p" demek ile sanırım demek istediğinin dememek istediğinle dedikleri değil demi